Anasayfa Haber Watch Dogs Legion PC Çoklu Oyuncu Modu Ertelendi

Watch Dogs Legion PC Çoklu Oyuncu Modu Ertelendi

Watch Dogs Legion PC Çoklu Oyuncu

PC için Watch Dogs Legion çoklu oyuncu modu süresiz olarak ertelendi.

Normalde 2020 yılında sunulması beklenilen Watch Dogs Legion çoklu oyuncu modu, geliştiricinin bu mod üzerinde biraz daha çalışmak istemesinden dolayı ertelenmişti. Ubisoft, Şubat sonunda ise mod için 9 Mart tarihine işaret etmiş ancak PC için gecikme olabileceğini paylaşmıştı. Bunun sebebi olarak ise Watch Dogs Legion PC çoklu oyuncu modunda belirli GPU’larda kilitlenme sorunu yaşanması gösteriliyor. Geliştirici bu sorunu çözene kadar modu PC kullanıcıları için süresiz erteleme kararı aldı. Yeni lansman tarihinin ise mümkün olan en kısa sürede bildirileceğinin altı çiziliyor.

Diğer taraftan Taktik Operasyon sırasında oyunun çökmesine neden olabilecek bir sorun da belirlenmiş. Bu nedenle mod Xbox, PlayStation ve Google Stadia‘da 23 Mart tarihinde yayınlanacak. Ek olarak, PlayStation 4 ve PlayStation 5’in lansman sırasında sınırlı oyun içi yazılı sohbete sahip olacağı ve bunun için 23 Mart tarihinde gelecek olan bir düzeltme üzerinde çalışıldığı kaydediliyor.

Duyurulduğu günden bu yana özellikle “Play as Anyone” (Dilediğin Kişi Olarak) özelliğiyle sık sık gündeme gelen ve Ekim ayında piyasaya sürülen Watch Dogs Legion oyununu sizler için detaylı olarak incelemiştik.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.