Anasayfa Haber Global GeForce Now Hesapları Game+ Servisine Bağlanıyor

Global GeForce Now Hesapları Game+ Servisine Bağlanıyor

Global GeForce Now hesapları Game+ servisine bağlanıyor

NVIDIA, kullanıcılara gönderdiği mail ile global GeForce NOW hesaplarının Mayıs ayından itibaren Game+ servisine bağlanacağını açıkladı.

NVIDIA’nın uzun zamandır heyecanla beklenen bulut tabanlı oyun servisi GeForce NOW bildiğiniz üzere Game+ adı altında ülkemize giriş yaptı. Geçtiğimiz günlerde de resmi olarak Türkiye fiyatı açıklanan servisin fiyatı ise hayal kırıklığı yaratmıştı. Bu kısımdaysa servisin fiyatını yüksek bulan birçok kişi global GeForce NOW hizmetini kullanacağını dile getirdi. Tüm bu yaşananların ardından bugün ise NVIDIA oldukça şaşırtıcı bir Türkiye kararına imza attı.

Kısa bir süre önce ülkemizdeki GeForce NOW kullanıcılarına mail gönderen firma, Türkiye’de yerel GeForce NOW hizmeti sunmak için Game+ servisi ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Aynı zamanda yapılan açıklamada Game+ tarafından sunulacak olan hizmetin globaldeki gibi üst seviyelerde olacağına da özellikle dikkat çekildi.

Bununla beraber Türkiye’deki sunucularını Ankara’da açacağını da ifade eden firma, ayrıca global hesapların 3 Mayıs 2021 tarihinden itibaren Game+ servisine bağlanacağını da belirtmiş. Böylece, söz konusu servisi yurt dışından kullanan kullanıcıların 3 Mayıs’tan itibaren Türkiye’deki sunuculara yönlendirileceği açıklandı.

GeForce NOW Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Kullanıcılar için GeForce NOW powered by GAME+ servisinde BasicLansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket bulunuyor.

Basic Paket – Ücretsiz

1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet verecek.

Premium Paket – 74,9 TL / aylık abonelik

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.

Lansman Özel Premium Paket – 149,7 TL / 3 ay

Lansmana özel tasarlanmış sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak özel teklifin fiyatı aylık 49,9 TL üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149,7 TL olacak.

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.