Anasayfa Haber POCO X3 Pro Fiyatı Ortaya Çıktı

POCO X3 Pro Fiyatı Ortaya Çıktı

POCO X3 Pro fiyatı

Yakın zaman içerisinde duyurulacak olan POCO X3 Pro’nun Avrupa fiyatları sızdırıldı.

POCO X3 NFC hem fiyatı hem de özellikleri ile dikkat çekmeyi başarmış ve satışa sunulduğu ilk gün sadece 10 dakikada 10 bin adetten fazla satmıştı. Tüm bu başarılı sonuçların ardından şimdi de POCO, serinin Pro modeli ile kullanıcıların karşısına çıkmayı hazırlanıyor. 22 Mart tarihinde düzenlenecek olan lansmanla beraber tanıtılacağı açıklanan X3 Pro ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ederken, merak edilen POCO X3 Pro fiyatı da ortaya çıktı.

Sektörün güvenilir kaynakları tarafınca servis edilen bilgilere göre serinin Pro modelinin Avrupa pazarında 6 ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM kapasitesiyle beraber satışa sunulacağını görüyoruz. X3 Pro’nun RAM ve depolama kapasitesine göre fiyatları ise şu şekilde sıralanıyor:

  • 6 GB RAM + 128 GB depolama – 269 Euro
  • 8 GB RAM + 256 depolama – 319 Euro

Şimdilik, POCO cephesinden sızdırılan fiyatlar ile ilgili herhangi bir resmi açıklama gelmediğini de belirtmekte yarar var.

POCO X3 Pro fiyatı

POCO X3 Pro Özellikleri Nasıl Olacak?

Geçtiğimiz günlerde M2102J230SG FCC veri tabanında ortaya çıkan modelin çift bant Wi-Fi desteğine sahip olacağı ve MIUI 12 arayüzüyle beraber geleceği söyleniyor.

Bunun yanı sıra serinin Pro modelinin 120Hz AMOLED bir ekranla beraber geleceği de iddia edilenler arasında. Böylece Pro modelde AMOLED bir ekran paneline geçiş yapacağı tahmin edilen POCO’nun, aynı zamanda yeni modelde Snapdragon 860 işlemcisine ve 5.000 mAh kapasiteli bir bataryaya da yer vereceği konuşuluyor.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.