Anasayfa Haber 700’den Fazla PlayStation 2 Oyun Prototipi İnternete Yükleniyor

700’den Fazla PlayStation 2 Oyun Prototipi İnternete Yükleniyor

PS2 Korsan DVD Çalıştırma

Oyun koruma grubu, 700’den fazla PlayStation 2 prototipini ve yayınlanmamış demoları çevrimiçi hale getiriyor.

Söz konusu yığın, 2019’un sonlarında Sonic the Hedgehog 3 prototipini sunan kişi olan Hidden Palace’ın izniyle geliyor. Project Deluge olarak adlandırılan paylaşım, birden fazla bölüme ayrılıyor -mevcut PS2 koleksiyonu, çok daha büyük bir paylaşımın yalnızca ilk kısmı.

Hidden Palace katılımcıları, nihai perakende sürümlerini ayıklamak için her şeyi titizlikle taramışlar ve paylaşımı basın önizlemeleri, teknik demolar, yerelleştirme prototipleri, hata ayıklama sürümleri ve başka türlü yayınlanmamış sürümler gibi benzersiz içeriğe indirgemişler.

Hidden Palace, web sitesinde Project Deluge’nin devam eden bir listesini de sunuyor ve şu anda 752 adet içerik var.

Ekip, projenin kapsamı ve optik medyanın şüpheli güvenilirliği göz önüne alındığında, partideki her bir kopyanın bütünlüğünü belirleyemediğini söyledi. Başka bir deyişle, doğrudan kopyalama süreciyle ilgili bir veya iki hatayla karşılaşırsanız şaşırmayın.

Bilgisayarla tanışması 2000'li yıllara dayanan yazar, 2007'de CHIP ve LEVEL dergilerinin yanında CHIP Online için de makaleler yazdı ve 2010'da Türkiye'nin en çok satan teknoloji dergisi CHIP'in Donanım Editörü oldu. Bu süre zarfında 1000'den fazla ürün incelemesi yapan Recep Baltaş, 2011 sonunda bu görevinden ayrılıp ASUS Türkiye'de Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Tam bir Technopat olan Baltaş'ın son durağı ise Technopat.net.