Anasayfa Haber GeForce Now’a 12 Oyun Daha Eklendi

GeForce Now’a 12 Oyun Daha Eklendi

25 Mart Perşembe GeForce Now yeni oyunlar

25 Mart Perşembe GeForce Now oyunları açıklandı. Bu doğrultuda bu hafta için GeForce Now servisine 12 yeni oyun daha ekleniyor.

Her hafta Perşembe günü GeForce Now servisine düzenli olarak yeni oyunlar ekleyen NVIDIA, bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta toplamda 7 farklı oyunu servise eklediğini duyurmuştu. Bu hafta da bizleri toplamda 12 farklı yeni oyun karşılıyor.

Hatırlarsanız, NVIDIA 18 Mart Perşembe günü System Shock: Enhanced Edition, Do Not Feed the Monkeys ve Wanba Warriors dahil olmak üzere 7 yeni oyunu servise dahil etmişti. Bu hafta ise 12 yeni oyun ile karşımıza çıkan NVIDIA, Spacebase Startopia, Trackmania United Forever, Wrench ve Worms Reloaded gibi yapımların servise eklendiğini ifade ediyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri 25 Mart Perşembe GFN oyunları listesi ile baş başa bırakalım.

25 Mart Perşembe GeForce NOW Oyunları

Bunun yanı sıra NVIDIA geçtiğimiz hafta GeForce NOW’un global fiyatını da güncellemişti. Bu kısımdaysa söz konusu aboneliğin yurtdışı fiyatının 4.99 dolardan 9.99 dolara yükseldiği açıklandı.

GeForce NOW Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

GeForce NOW powered by GAME+ adıyla ülkemize giriş yapan servis ise BasicLansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı pakete ev sahipliği yapıyor.

Basic Paket (Ücretsiz) 1 saat boyunca ücretsiz kullanım sunarken, aynı zamanda RTX seçeneği kapalı olarak hizmet veriyor.

Premium Paket ise aylık 74.9 TL karşılığında sınırsız erişim hakkının yanı sıra RTX özelliğiyle oyun oynama deneyimini de beraberinde getiriyor.

Lansmana özel tasarlanmış olan Premium Paket ise sınırlı süreliğine aylık 49,9 TL (toplamda 149.7 TL) üzerinden 3 ay boyunca geçerli olacak şekilde Premium abonelik sunuyor.