Anasayfa Haber Bülten PUBG: NEW STATE Ön Kayıtları 10 Milyonu Geçti

PUBG: NEW STATE Ön Kayıtları 10 Milyonu Geçti

PUBG: NEW STATE

PUBG: NEW STATE, Google Play Store ön kayıt sayısı 10 milyonu geçti.

KRAFTON, PUBG: NEW STATE için Google Play Store ön kayıt sayısının 10 milyonu geçtiğini duyurdu. Bu son başarı, ön kaydın ilk haftasında oyunun beş milyon indirmeyi aştığını açıklayan bir duyurudan hemen sonra gerçekleşti. 170’den fazla ülkeden kullanıcıların katıldığı yeni dönüm noktası, Google Play Store ön kayıtlarının yayınlanmasından sonraki 43 gün içinde gerçekleşti. En yüksek kayıtların ise Güneydoğu Asya, Amerika, Orta Doğu, Avrupa ve Doğu Asya’da olduğu gözlemlendi.

Mücadeleye katılmak isteyenler, özel bir araç görünümü ve oyundaki en son bilgileri edinmek için Google Play‘den ön kayıt yaptırabilirler; App Store ön siparişleri ise daha sonraki bir tarihte başlayacak. Bu yıl PUBG: NEW STATE çıkışından önce, KRAFTON ve PUBG Studio 2021’in ikinci çeyreğinde belirli ülkelerde alfa testleri gerçekleştirecek. Şirket daha fazla bilgiyi ise ilerleyen zamanlarda paylaşacak.

Battle royale türünün öncüleri ve PUBG’nin yaratıcıları olan PUBG Studio tarafından geliştirilen oyun, Android ve iOS’ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak başlayacak. PUBG: NEW STATE, orijinal Battle Royale deneyimini yeniden yaratmak ve mobil cihazlarda en gerçekçi battle royale deneyimini yaşatmak için geliştiriliyor. Mobil oyunlar için dinamik ve gerçekçi silah oyununu sunmanın yanı sıra oyun, mobil oyunların sınırlarını zorlayan son teknoloji ürünü render teknolojisine de sahip.

Bilgisayarla tanışması 2000'li yıllara dayanan yazar, 2007'de CHIP ve LEVEL dergilerinin yanında CHIP Online için de makaleler yazdı ve 2010'da Türkiye'nin en çok satan teknoloji dergisi CHIP'in Donanım Editörü oldu. Bu süre zarfında 1000'den fazla ürün incelemesi yapan Recep Baltaş, 2011 sonunda bu görevinden ayrılıp ASUS Türkiye'de Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Tam bir Technopat olan Baltaş'ın son durağı ise Technopat.net.