Anasayfa Haber 2021’in İlk Apple Etkinliği İçin Tarih Verildi

2021’in İlk Apple Etkinliği İçin Tarih Verildi

Apple CEO Tim Cook presents the keynote address during Apple's Worldwide Developer Conference (WWDC) in San Jose, California on June 3, 2019. (Photo by Brittany Hosea-Small / AFP) (Photo credit should read BRITTANY HOSEA-SMALL/AFP via Getty Images)

2021’in ilk Apple etkinliği için merak edilen tarih sonunda resmi olarak açıkladı.

Bildiğiniz üzere kısa bir süre önce yayınlamış olduğumuz haberle beraber bir sonraki Apple lansmanının 20 Nisan Salı günü düzenlenebileceğini belirtmiştik. Tüm bu iddialar teknoloji basınını meşgul ederken, Cupertinolu teknoloji devinden de beklenen Apple etkinliği açıklaması sonunda geldi. Bu doğrultudaysa şirket 20 Nisan tarihinde bir lansman düzenleyeceğini duyurdu.

Şimdilik Apple’ın bu etkinlikte hangi ürünleri lanse edeceği bilinmiyor. Fakat Apple’a yakınlığıyla bilinen birçok kaynak bu etkinlikte yeni iPad Pro ve AirTags modellerinin tanıtılacağına kesin gözüyle bakıyor. Bunun haricinde TSİ 20.00‘da başlayacak olan bu etkinlikte yeni nesil AirPods ve yeni Apple TV modellerinin de duyurulabileceği paylaşılan bilgiler arasında.

Aynı zamanda konuyla ilgili yayınlanan bir başka rapordaysa, Apple’ın 20 Nisan tarihinde 14 ve 16 inçlik yeni MacBook Pro modellerini de lanse edebileceği söyleniyor.

20 Nisan’daki Etkinlik Canlı Olarak Nasıl İzlenir?

Cupertino’daki Apple Park’ta düzenlenecek olan etkinliği 20 Nisan 2021 tarihinde saat 20:00’dan sonra Apple’ın web sitesinden izleyebilirsiniz. Ayrıca Apple’ın YouTube hesabı üzerinden de söz konusu bu etkinliği canlı olarak takip edebilirsiniz.