Anasayfa Haber NVIDIA GeForce NOW, 10 Milyon Aboneyi Geride Bıraktı

NVIDIA GeForce NOW, 10 Milyon Aboneyi Geride Bıraktı

NVIDIA GeForce NOW 10 milyon abone

NVIDIA, GTC 2021 konferansı sırasında GeForce NOW’ın 10 milyon abone sayısını geride bıraktığını duyurdu.

NVIDIA, 18 Mart tarihinde yayınlamış olduğu blog yazısıyla beraber GeForce NOW’ın global üyelik ücretlerine zam geldiğini duyurmuştu. Bu kısımdaysa Founders adlı pakete üye alımını durduran firma, Priority olarak adlandırılan yeni üyelik paketlerinin fiyatını da açıklamıştı. Bu doğrultuda NVIDIA, GeForce NOW servisinin aylık abonelik ücretini 9.99 dolar yıllık abonelik ücretini ise 99.99 dolar şeklinde güncelledi.

Aynı zamanda şirket yayınlamış olduğu blog yazısında GeForce NOW’ın ikinci yılında 9 milyon abone sayısını geride bıraktığını ve 10 milyon aboneye yaklaştığını duyurmuştu. Tüm bu yaşananların ardından NVIDIA cephesinden yeni bir açıklama daha geldi. 12 Nisan tarihinde başlayan GTC 2021 konferansı sırasında bulut oyun servisinin güncel abone sayısına da değinen firma, GeForce NOW’ın 10 milyon aboneyi geride bıraktığını söyledi.

Tabi şimdilik NVIDIA’nın abone sayısı ile ilgili net bir rakam açıklanmadığını da belirtelim. Ancak şirketin en kısa süre içerisinde detaylı rakamları kamuoyuyla paylaşması bekleniyor.

GeForce NOW Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Kullanıcılar için GeForce NOW powered by GAME+ servisinde BasicLansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket bulunuyor.

Basic Paket – Ücretsiz

1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet verecek.

Premium Paket – 74,9 TL / aylık abonelik

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.

Lansman Özel Premium Paket – 149,7 TL / 3 ay

Lansmana özel tasarlanmış sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak özel teklifin fiyatı aylık 49,9 TL üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149,7 TL olacak.

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.