Anasayfa Haber Bülten LG XBOOM Go, Rengarek Tasarımıyla Dikkat Çekiyor

LG XBOOM Go, Rengarek Tasarımıyla Dikkat Çekiyor

LG XBOOM Go Jellybean serisi, rengarenk cıvıl cıvıl görüntüsü ve yüksek ses kalitesi ile 23 Nisan coşkusunu evlere taşıyor.

LG Electronics, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, miniklere eğlenceli ve coşkulu bir hediye sunuyor. Çocukların yanı sıra, evdeki herkesin müzikle iç içe eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak XBOOM Go PL2 ve Jellybean serisi hoparlörler, 23 Nisan’a özel avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak.

LG XBOOM Go PL2 ve Jellybean serisi Bluetooth hoparlörler MERIDIAN teknolojisi destekli mükemmel ses kalitesi, bir birinden cazip renkleri ve kolay taşınmasıyla sadece çocukların değil, tüm ailenin favori eğlence aracı olmayı amaçlıyor.

LG XBOOM hoparlör satın almak için tıklayın

Şekerleme Aromalarından İlham Alınarak Tasarlandı

Her biri şekerleme aromalarından ilham alınarak tasarlanan limon sarısı, şeker pembesi ve buz mavisi olmak üzere 3 farklı renkteki XBOOM Go Jellybean’ler ve klasik koyu gri renkteki PL2, kauçuk kaplamalı şık ve yuvarlak tasarımıyla dikkat çekiyor. Kolay taşınabilir ve kablosuz olması, ses kalitesi ve görüntüsüyle eğlenceye eğlence katıyor.

İngiliz lider ses markası MERIDIAN’ın teknolojisine sahip XBOOM Go serisi Bluetooth hoparlörler, üstün ses kalitesi sunmasının yanı sıra, her müzik çaldığında derin basların ve zengin tonların ortaya çıkmasını sağlıyor. Ürünün Sound Boost özelliği ise, ses gücünü artırarak ses alanını genişletiyor. Kullanıcıların ailecek parti atmosferini yaşamak için düğmeye basması yeterli oluyor.

LG XBOOM Go Jellybean’lerin IPX5 sınıfı olması ise, cihazın ıslansa da çalışmaya devam edeceği anlamına geliyor. 10 saatlik pil ömrü, şarj derdini ortadan kaldırıyor.

LG XBOOM Go Bluetooth Hoparlörler resmi sitesi için

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...