Anasayfa Haber Max Payne 3 ve L.A Noire’nin Tüm DLC’leri Ücretsiz Oldu

Max Payne 3 ve L.A Noire’nin Tüm DLC’leri Ücretsiz Oldu

Max Payne 3 ve L.A Noire DLC

Max Payne 3 ve L.A Noire için sessiz sedasız bir güncelleme yayınlayan Rockstar Games, aynı zamanda her iki oyunun da Steam sürümündeki tüm DLC’leri ücretsiz yaptı.

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve firmanın en önemli yapımlarından biri olan Max Payne 3 ve L.A Noire için dün gece saatlerinde sessiz sedasız bir güncelleme yayınlandı. Yıllar sonra yayınlanan güncellemeyle beraber her iki oyundan da 32-bit desteği kaldırıldı.

Tüm bunlar yaşanırken aynı zamanda Rockstar Games’in Steam’deki tüm oyun kataloğu da kısa bir süreliğine kaldırıldı. Kaldırılan Rockstar oyunlarını hızlı bir şekilde mağazaya geri getiren Steam, firmanın 3 yıl kadar önce mağazadan kaldırdığı Midnight Club 2 oyununu da yeniden satışa sundu. Ancak şirket yapmış olduğu bu yanlışı kısa sürede fark ederek söz konusu oyunu hemen satıştan çekti.

19 Nisan gecesi yaşananlar sadece bunlarla sınırlı değil. İlk olarak sessiz sedasız bir şekilde güncelleme yayınlayan ve ardından tüm oyunları yanlışlıkla Steam’den kaldırılan stüdyo, aynı zamanda L.A Noire ve May Payne 3’ün Steam versiyonundaki tüm DLC’leri de ücretsiz yaptı. Böylece oyunların Steam versiyonuna sahip olan oyuncular tüm ek paketleri herhangi bir ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Bildiğiniz gibi Max Payne 3 Steam üzerinden 31 TL, L.A Noire ise 24 TL gibi bir ücretten satılıyor.