Anasayfa Oyun Cyberpunk 2077 Düzelir mi?

Cyberpunk 2077 Düzelir mi?

Cyberpunk 2077 piyasaya sürüleli aylar geçmiş olabilir, ama halen pek çok oyuncu CD Projekt RED’den oyunu düzeltmesini bekliyor. Bu videomuzda yeni güncellemelerin ardından oyunun durumuna yakından bakıyor ve grafik seçeneklerine detaylıca göz atıyoruz.

Cyberpunk 2077 aynı zamanda yüksek donanımlı oyuncu bilgisayarları için harika bir test oyunu. Nvidia’nın Işın İzleme ve DLSS gibi teknolojilerini destekleyen oyunu içerisinde RTX 2080 Super Max-Q olan bir oyuncu laptop’u Acer Predator Triton 500 ile test ettik.

10 nesil işlemcilerle gelen Triton 500 ince profilli bir oyuncu bilgisayarı ve özellikle mobilite isteyen oyunculara hitap ediyor. İçerisindeki donanım çok yüksek seviyede olmasına rağmen 2.2 kilogram ağırlığıyla da dikkat çekiyor. İnce form faktörü sayesinde de 17.9 mm kalınlığıyla çantanızda çok yer kaplamıyor.

Kısaca Acer Triton 500 standart bir dizüstü boyutlarına en güncel oyunları rahatlıkla oynatacak bir donanım sığdırmayı başarmış. 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, RTX 2080 Super ve 32 GB RAM bu kasada bir araya geliyor. Bunun üzerinde 2 TB NVMe depolama çözümünü seçtiğinizde oyunların yükleme ekranları da gözle görülür ölçüde düşüyor.

Kasa ince profilli olunca ve içerisindeki donanım devasa oyuncu kasalarıyla yarışır halde olunca, doğal olarak soğutma önemli bir mühendislik noktası oluyor. Acer’ın 4. Nesil Aeroblade 3D teknolojisi farklı kanat tasarımı ile çok daha fazla havayı dar bir alanda sirküle edebiliyor. Dedik ya, kasanın ince yapısı sizi yanıltmasın, içerisindeki üç fan siz oyun oynarken sistemin soğuk kalmasına yardımcı oluyor. Böylece uzun oyun saatlerinde bile performans düşüşü gibi problemlerle karşılaşmıyorsunuz.