Anasayfa Haber PS Plus Mayıs 2021 Oyunları Açıklandı

PS Plus Mayıs 2021 Oyunları Açıklandı

PS Plus Mayıs 2021 oyunları

Sony, Playstation Plus Mayıs 2021 ücretsiz oyunlarını açıkladı.

Nisan ayında Oddworld: Soulstorm, Days Gone ve Zombie Army 4: Dead War oyunlarını PlayStation Plus abonelerine dağıtan Sony, bugünse Mayıs ayında hangi oyunları ücretsiz olarak vereceğini açıkladı. Peki, PlayStation Plus Mayıs ayında hangi oyunları abonelerine dağıtacak? İşte, PS Plus Mayıs 2021 oyunları!

Sony tarafından yapılan açıklamaya bakacak olursak, Mayıs ayı içerisinde PS Plus abonelerine Wreckfest, Battlefield 5 ve Stranded Deep oyunlarının dağıtılacağını görüyoruz.

Geride bırakacağımız Nisan ayında Oddworld: Soulstorm ve Days Gone gibi iddialı yapımları PlayStastion Plus abonelerine ücretsiz olarak dağıtan firmanın, Mayıs ayında da birbirinden kaliteli yapımlar ile abonelerin karşısına çıkacağını söyleyebiliriz.

Bu doğrultudaysa PS Plus aboneleri son zamanların popüler FPS oyunlarından biri olan Battlefield 5’i ve açık dünyası ile oyuncuların beğenisi kazanan Stranded Deep’i tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler. Bunlara ek olarak PS5 sahibi aboneler de Wreckfest oyununu herhangi bir ücret ödemeden arşivlerine ekleyebilecekler.

PS Plus Mayıs 2021 Oyunları

  • Wreckfes – (PS5)
  • Battlefield 5 – (PS4 ve PS5)
  • Stranded Deep – (PS4 ve PS5)

Sony aynı zamanda yapmış olduğu açıklamayla birlikte bu oyunların 4 Mayıs itibarıyla indirmeye sunulacağını da duyurdu. Eğer, PS Plus Nisan 2021 oyunlarını kütüphanenize eklemediyseniz, 3 Mayıs tarihine kadar süreniz olduğunu da hatırlatalım.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.