Anasayfa Haber Battlefield 6 Önümüzdeki Hafta Duyurulabilir

Battlefield 6 Önümüzdeki Hafta Duyurulabilir

Battlefield 6

Battlefield 6 tanıtım tarihi ile ilgili bugün ortaya yeni bir iddia atıldı. Güvenilir kaynakların servis ettiği bilgilere göre yeni Battlefield oyunu önümüzdeki hafta resmi olarak duyurulabilir.

Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 6 birçok oyunsever tarafınca merakla bekleniyor. Serinin yeni oyununun ne zaman duyurulacağı halen resmi olarak açıklanmamış olsa da, son paylaşılan raporlar yeniden Mayıs ayını işaret ediyor.

Bildiğiniz gibi hem Battlefield Hardline, hem Battlefield 1 hem de Battlefield 5 Mayıs ayı içerisinde duyurulmuştu. Bugün ise güvenilir kaynaklar tarafınca paylaşılan bilgiler doğrultusunda serinin yeni oyununun önümüzdeki hafta yani Mayıs ayının ilk haftasında duyurulması bekleniyor. Aslında DICE’in daha önceki Battlefield oyunlarındaki stratejilerini göz önünde bulunduracak olursak, yeni Battlefield oyununun Mayıs ayında duyurulmasının pek bir sürpriz olmadığını söyleyebiliriz.

Battlefield VI Nasıl Olacak?

2021’in son aylarından çıkışını gerçekleştirmesi beklenen yeni Battlefiled oyununun özellikle çoklu oyunculu tarafında yapacağı yeniliklerle dikkatleri üzerine çekeceği tahmin ediliyor. Bu kısımdaysa 128 kişilik oyun modlarına ev sahipliği yapacağı vurgulanan oyunun aynı zamanda çapraz nesil desteğiyle de beraber geleceği söyleniyor.

Oynanış bakımından serinin hayranlarına bambaşka bir Battlefield deneyimi de yaşatacağı ifade edilen oyunun, ayrıca PS5 ve Xbox Series X konsollarının sahip olduğu tüm yeniliklere destek sunacağı da paylaşılan bilgiler arasında.