Anasayfa Etkinlik CES Dünyanın En Büyük Teknoloji Fuarı CES Geri Dönüyor

Dünyanın En Büyük Teknoloji Fuarı CES Geri Dönüyor

CES 2022

Tüketici Elektroniği Birliği Başkanı, CES 2022 fuarının fiziksel katılımlı bir etkinlik olacağını duyurdu.

CES bildiğiniz üzere dünyanın en mühim teknoloji etkinliklerinden bir tanesi. Birçok firmanın yeni ürünlerini ve teknolojilerini sergilediği CES, ne yazık ki bu yıl pandemi şartları nedeniyle çevrimiçi olarak düzenlenmişti. Tüm gözler CES 2022 etkinliğine çevrilmişken, Tüketici Elektroniği Birliği (CET) Başkanı ve CEO‘su olan Gary Shapiro, önümüzdeki yıl düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bu kısımdaysa Tüketici Elektroniği Birliği (CET) Başkanı “40 yılı aşkın süredir CES’e ev sahipliği yapan Las Vegas’a dönmekten dolayı büyük heyecan duyuyoruz ve gelecek yüzleri yeniden görmeyi de dört gözle bekliyoruz.” açıklamasıyla beraber dünyanın en büyük teknoloji konferansının geri dönüşünü kutladı.

CES 2022 Ne Zaman Düzenlenecek?

Önümüzdeki yıl Las Vegas’ta düzenlenecek olan fuarın tarihi de belli oldu. Bu doğrultudaysa yüz yüze gerçekleşeceği ifade edilen fuarın 5-8 Ocak tarihleri arasında düzenleneceğini görüyoruz. Bununla beraber 3 ile 4 Ocak tarihlerinin de medya kuruluşlarına ayrıldığını belirtelim.

Tüm bunlar yaşanırken CES 2022 fuarına katılacak olan bazı firmalar da belli oldu. Bu firmalar ise Amazon, AMD, AT&T, Daimler AG, Dell, Google, Hyundai, IBM, Intel, Lenovo, LG, Panasonic, Qualcomm, Samsung ve Sony şeklinde sıralanıyor.

Bunun yanı sıra yüz yüze gerçekleşecek olan CES 2022 fuarında koronavirüse karşı hangi önlemlerin alındığı açıklanmadı. Ancak Tüketici Elektroniği Birliği Başkanı Gary Shapiro, bazı önemli yönergelerinin şimdiden hazır olduğunu müjdeledi.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.