Anasayfa Haber GeForce NOW Kütüphanesine 7 Oyun Daha Eklendi

GeForce NOW Kütüphanesine 7 Oyun Daha Eklendi

29 Nisan Perşembe GeForce NOW oyunları

NVIDIA, GeForce NOW servisine eklenecek olan yeni oyunları açıkladı. Bu hafta toplamda 7 yeni oyun daha servise ekleniyor.

Her hafta olduğu NVIDIA bu hafta da yeni GeForce NOW oyunları listesini oyuncularla paylaştı. Hatırlayacağınız üzere NVIDIA, geçtiğimiz hafta yapmış olduğu açıklamayla 15 yeni oyunun daha servise dahil edildiğini müjdelemişti. Şimdi de 29 Nisan Perşembe GeForce NOW oyunları ile karşımıza çıkan firma, toplamda 7 yeni oyunun daha servise eklendiğini ifade ediyor.

Bu haftanın GeForce NOW oyunları listesine göz attığımızda ise bizleri R-Type Final 2, Darksiders II Deathinitive Edition ve SOMA gibi yapımlar bizleri karşılıyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta GeForce NOW’a Anno 2070, Anno 2205, Darksiders: Warmastered Edition ve Rayman Legends gibi yapımlar eklenmişti. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri 29 Nisan Perşembe GFN oyunları listesi ile baş başa bırakalım.

Yeni GeForce NOW Oyunları – (29 Nisan)

Bunun haricinde GeForce NOW 2.0.29 güncellemesi ile beraber bazı iyileştirmeler de sunulmuş. Bu iyileştirmelerle uygulama deneyimini daha da üst seviyeye çıkartmayı planlayan şirket, uygulama içi arama sonuçlarını da iyileştiriyor. Bu doğrultudaysa NVIDIA, GeForce NOW uygulamasındaki oyun içi arayüzünü servisin Chrome sürümüne de getiriyor.

Aynı zamanda GeForce NOW’da Fortnite’ın PC sürümünü üzerinde de bir takım iyileştirmelere gittiğini ifade eden şirket, bu kısımdaysa oyuna geçiş süresinin yüzde 50 oranında kısaltıldığına da dikkat çekiyor.

Son olarak Metro Exodus PC Enhanced Edition‘ın da lansman günü servis tarafından destekleneceğini belirtelim.