Anasayfa Haber Huawei P50 Tasarımı Ortaya Çıktı

Huawei P50 Tasarımı Ortaya Çıktı

Huawei P50 tasarımı

Huawei P50 serisine ait olan yeni görüntüler ortaya çıktı. Paylaşılan görüntülerle beraber merak edilen Huawei P50 tasarımı da netlik kazandı.

Huawei’nin yaklaşan P50 serisi ile ilgili her geçen gün yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediliyor. Serinin yeni üyeleri birçok kullanıcı tarafından merakla beklenirken, bugünse Huawei P50 tasarımı ile ilgili yeni görseller paylaşıldı.

Daha önceden yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Digital Chat Station tarafınca servis edilen görsellere bakacak olursak, yeni nesil P50’nin arka panelinde bizleri iki büyük daireyi bünyesinde barındıran bir kamera kurulumu karşılıyor. Bu kısımdaysa cihazın ana kamerasının Sony’nin 1 inç büyüklüğündeki IMX 800 sensörü olacağı söyleniyor.

Huawei P50 tasarımı

Aynı zamanda söz konusu telefonun arka tarafında ultra geniş açılı kameraya ve telefoto lensine de yer verileceği ifade ediliyor. Bunun haricinde bahsi geçen modelde 3D ToF sensörünün de bulunacağı paylaşılan bilgiler arasında.

Şimdilik P50 serinin kaç modelden oluşacağı bilinmiyor. Fakat şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgilere göre bu modellerin P50, P50 Pro ve P50 Pro Plus şeklinde sıralanması bekleniyor. Ayrıca paylaşılan bir diğer rapordaysa söz konusu modellerin Mayıs ya da Haziran aylarında kullanıcıların karşısına çıkacağını görüyoruz.