Anasayfa Haber MediaMarkt’ta Anneler Günü Kampanyası Devam Ediyor!

MediaMarkt’ta Anneler Günü Kampanyası Devam Ediyor!

MediaMarkt’ın Anneler Günü’ne özel fırsatları devam ediyor. Annelerin hayatını kolaylaştıracak elektronikler, küçük ev eşyaları, kişisel bakım ürünleri ve çok daha fazlası indirimli olarak satın alınabiliyor.

17 gün sürecek kapanma nedeniyle MediaMarkt mağazaları kapalı ama siparişlerinizi güvenle mediamarkt.com.tr üzerinden verebilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Anneler Günü kampanyası dahilindeki tüm ürünlere bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kampanyanın öne çıkan fırsatları şu şekilde:

Samsung Galaxy A51 Akıllı Telefon

Samsung’un sevilen A serisinin güçlü modellerinden olan Galaxy A51, anneniz için en uygun hediyelerden biri olabilir. Güçlü kameraları, geniş AMOLED ekranı ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir ürün. Ayrıca 9 Mayıs’a kadar Galaxy A51 satın alanlara Arzum Kahve makinesi hediye. Fiyatı 3.299 TL.

Huawei P40 Lite Akıllı Telefon

Ürettiği akıllı telefonlarda kamera yetenekleriyle ön plana çıkan Huawei, kullanıcılarına kamera tarafında harika özellikler sunuyor. P40 serisinin uygun fiyatlı modeli olan P40 Lite, 9 Mayıs’a kadar yanında Arzum Kahve makinesi hediyesi ile beraber 3.499 TL’den satın alınabiliyor.

Huawei GT2  Pro Akıllı Saat

Huawei’nin en gelişmiş akıllı saati olan GT2 Pro, hem malzeme kalitesi hem de etkin sağlık özellikleriyle son derece kaliteli bir ürün. Eğer bu akıllı saati satın almak isterseniz, 9 Mayıs’a kadar yine Arzum Kahve makinesiyle beraber 2.298 TL’den alabiliyorsunuz. Ayrıca Denizbank kredisiyle faizsiz, masrafsız 10 taksit imkanı sunuluyor.