Anasayfa Video Keenetic’ler Güncelleniyor! Gaming, Wi-Fi, DSL Ve Fiberde Ne Yenilikler Var?

Keenetic’ler Güncelleniyor! Gaming, Wi-Fi, DSL Ve Fiberde Ne Yenilikler Var?

Keenetic ağ ürünlerinin işletim sistemindeki yeni güncelleme ve getirdiklerine sizin için yakından bakıyoruz.

Keenetic ağ ürünlerinin incelemelerine zaman zaman sitemizde yer veriyoruz. Bugüne kadar incelediğimiz modellerden genel olarak memnun kaldık diyebiliriz. Keenetic cihazların malzeme kalitesi genel olarak iyi ve teknolojileri de güncel oluyor.

Keenetic Ürünlerinin Amazon Fiyatları İçin Tıklayınız

Ancak bu markanın hoşumuza giden bir diğer yanı, yazılım tarafında da devamlı geliştirmeye açık olmaları. Malum günümüzde herhangi bir donanımın gücünden faydalanmak, ancak beraberinde sunulan yazılımın yeteneklerini kullanmakla mümkün oluyor. Keenetic mühendislerinin bu konuda boş durmadıklarını söyleyebiliriz.

Yeni İşletim Sistemi

Modern ağ ürünleri teknolojik olarak gelişmiş ve karmaşık cihazlar. Güçlü bir yönlendiricinin içinde özel işlemciler ve hafıza birimleri dahil pek çok farklı unsur bulunuyor. Haliyle tüm bunları çalıştırabilmek için gereken yazılım da artık başlı başına bir işletim sistemi seviyesine evrilmiş bulunuyor.

Keenetic mühendislerinin ağ ürünleri için geliştirdiği ve devamlı güncellediği işletim sistemine de KeeneticOS adı veriliyor. Bu işletim sistemi tıpkı Windows ve MacOS gibi arada küçük güncellemeler alıyor. Bunlar genellikle hata giderme ve güvenlik güçlendirme odaklı oluyor.

Ancak bazen de büyük ve önemli bir güncellemeyle cihazların yetenekleri çok daha geliştiriliyor. Hatta bazen tamamen yeni yetenekler de kazandırılıyor. KeeneticOS 3.6.3 sürümü de bu türden büyük bir güncelleme getiriyor.

Bu videomuzda KeeneticOS 3.6.3 sürümünün getirdiği yenilikleri sizin için yakından inceledik. Daha önceki videolarımızda incelediğimiz Keenetic cihazlarda KeeneticOS 3.3.1 sürümü ağırlıklı olarak mevcuttu. Biz de videomuzu çekerken bu eski sürümle kıyaslayarak ilerledik.