Anasayfa Haber HarmonyOS Çalıştıran Huawei Watch 3 Görüntülendi

HarmonyOS Çalıştıran Huawei Watch 3 Görüntülendi

Huawei Watch 3

Huawei’nin ilk HarmonyOS işletim sistemini barındıran Huawei Watch 3 çalışırken görüntülendi.

Sızdırılan görüntüler Çin merkezli mikroblog web sitesi olan Weibo’da paylaşıldı. Giyilebilir cihazların görüntülerinin, bir mağazada çekilen Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro oldukları iddia ediliyor. Aslında görüntülere bakıldığında şirketin daha önce piyasaya sürdüğü Watch GT 2 serisine benzer şekilde yuvarlak bir ekranla kullanıcıların beğenisine sunulacağı belli oluyor.

Huawei Watch 3

Dahası, bu akıllı saatler aynı zamanda tek bir düğmeli kadrana ve hemen altında bulunan ikincil bir düz düğmeyle birlikte kutudan çıkacak. Watch serisinin tasarımı minimalist bir görünüme sahip. Akıllı saatlerin kutusunun üzerinde “Powered by HarmonyOS” ibaresi yer alması da bu cihazların HarmonyOS işletim destekli gelmesini kesinleştirdi.

Huawei Watch 3 Serisi 2 Haziran’da Tanıtılacak

Sızdırılan görsele baktığımızda, cihazın ana ekranını göstermekte. Bildirimler, cevapsız aramalar ve mesajlar bu ekranda gözükecek.

Huawei Watch 3

Sızan görüntülerde dikkat çeken bir diğer özellik ise, kullanıcıların kandaki oksijen seviyelerini takip edecek bir SpO2 izleme sistemi.

Son olarak, Çinli teknoloji devinin Watch 3 serisini 2 Haziran’da kullanıcıların beğenisine sunacağını belirtelim

Yakın zamanda yolu Technopat ile kesişen ve çocukluğundan itibaren teknolojiye hayran olan Hüseyin bu hayranlığını yıllardır okurları ile paylaşıyor.