Anasayfa Haber Bülten Samsung’un Fırsatlarla Dolu Galaxy Yıldızlı Günler Kampanyası Başladı

Samsung’un Fırsatlarla Dolu Galaxy Yıldızlı Günler Kampanyası Başladı

Samsung Galaxy S21 Ultra kutu açılışı

Teknoloji tutkunları akıllı telefondan tablete, kablosuz kulaklıktan akıllı saate, Samsung Galaxy’nin yıldızlarına kaçırılmayacak avantajlarla sahip olabilecek.

Samsung, 4 – 14 Haziran tarihleri arasında geçerli Galaxy Yıldızlı Günler kampanyasında akıllı telefondan tablete, kablosuz kulaklıktan akıllı saate kaçırılmayacak büyük fırsatlar sunuyor. Seçili Samsung satış noktaları ve Samsung Online Mağaza üzerinde geçerli kampanyalarda büyük indirimler ve çeşitli hediyeler teknoloji tutkunlarını bekliyor.

Samsung Shop İçin Tıklayınız

Bu dolu dolu kampanya kapsamında Galaxy S21 5G Serisi akıllı telefonlardan birini alanlar Galaxy Buds Live’a 299 TL’ye, Galaxy Buds Pro’ya ise 599 TL’ye sahip olacak. Galaxy A72 akıllı telefonu alanlar da Galaxy Buds+ kablosuz kulaklığı 199 TL’ye satın alabilecek. Yine aynı tarihler arasında sadece Galaxy Tab A (8.0”, 2019) tablet satın almak isteyenler bu tableti kampanya boyunca 999 TL’ye alabilecekler. Eğer yanında Galaxy A52 akıllı telefonu satın alırlar ise Galaxy Tab A (8.0”, 2019) tablete yüzde 50 indirimle 499 TL’ye sahip olabilecekler. Galaxy Watch akıllı saatlerle birlikte Galaxy Buds+ kablosuz kulaklık alanların anında 400 TL indirim fırsatından faydalanacağı kampanya kapsamında ise Galaxy A02s akıllı telefonu satın alanlara da 10.000 mAh taşınabilir şarj cihazı hediye edilecek.

Kampanya kapsamında sadece Samsung Online Mağaza üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olmak üzere Galaxy A51 256 GB akıllı telefon veya Galaxy Watch akıllı saat alanlara Galaxy Fit2 akıllı bileklik hediye olarak verilecek.

Kampanya kapsamında sunulan birbirinden cazip fırsatlarla ilgili detaylara aşağıdaki sayfalardan erişebilirsiniz:

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.