Anasayfa Haber Samsung Galaxy Watch 4 Pil Kapasitesi Sızdı

Samsung Galaxy Watch 4 Pil Kapasitesi Sızdı

Samsung Galaxy Watch 4 Pil Kapasitesi

Galaxy Watch 4 akıllı saatin pil kapasitesi ve şarj hızı ortaya çıktı.

Samsung tarafından Temmuz veya Ağustos aylarında yeni nesil katlanabilir cihaz ile birlikte Galaxy Watch 4 akıllı saati piyasaya sürmesi bekleniyor. Akıllı saate, Galaxy Watch Active 4 adlı başka bir giyilebilir cihaz da eşlik edecek. Ürünlerin çıkış yapmaya hazır oldukları için gerekli sertifikaları almaya başladığı görülüyor. Bu sayede Galaxy Watch 4 pil kapasitesi ve şarj hızı da ortaya çıktı.

Samsung Shop İçin Tıklayınız

91Mobiles tarafından tespit edilen listeye göre, SM-R865F ve SM-R860 model numaralarına sahip Galaxy Watch 4, 5W şarj desteğine sahip 247mAh pil ile desteklenecek. Galaxy Watch 3 41 mm’de 240 mAh pil bulunduğundan, bu iki model numarası 41 mm seçeneğine ait olabilir.

Bununla birlikte, Kore’den gelen haberlerden biri Watch 4 için 42 mm ve 46 mm boyutlarındaydı. Öte yandan, Max Weinbach’ın daha önceki bir bulgusu 41 mm ve 45 mm’yi ortaya çıkardı. Başka bir deyişle akıllı saatin tam boyutları hala bir sır.

Önceki haberlere göre, hem Galaxy Watch 4 hem de Galaxy Watch Active 4, Google tarafından Samsung ve Fitbit ile ortaklaşa tasarlanan yenilenmiş Wear OS tabanlı olacak. Giyilebilir cihazlar yalnızca Bluetooth ve hücresel seçeneklerle sunulacak.

Son olarak ürünün non-invaziv kan şekeri (glikoz) seviyesi izleme desteğinden yoksun olacağını belirtelim.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.