Anasayfa Haber AirPods Max, İyileştirmeler Sunan Yeni Bir Güncelleme Aldı

AirPods Max, İyileştirmeler Sunan Yeni Bir Güncelleme Aldı

AirPods Max Güncelleme

AirPods Max için gelen 3E756 donanım yazılımı güncellemesi iyileştirmeler ve düzeltmeler sağlıyor.

Apple, AirPods Max için 3E756 adlı yeni bir donanım yazılımı güncellemesi yayınlandı. Güncelleme için bir değişiklik günlüğü olmamasına rağmen bunun bir hata düzeltme sürümü olduğu açık.

AirPods Max kullanıcıları, bir süredir pahalı yeni kulaklıkları için donanım yazılımı güncellemeleri alıyor. Kullanıcıların karşılaştığı ultra düşük güç modu sorununu gideren son güncelleme ise Mart ayında yayınlanmıştı.

Yeni 3E756 donanım yazılımının AirPods Max kullanıcıları için masaya ne getirdiği bu noktada kesin olarak belli değil. Öte yandan, geçmişte bir dizi hata düzeltmesi sunulduğunu düşündüğümüzde bunun da onlardan birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

AirPods Max’inizin şu anda hangi donanım yazılımında olduğunu kontrol etmek istiyorsanız, önce kulaklığı iPhone veya iPad’inize bağlamanız ve şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

  • Ayarlar uygulamasını başlatın ve ardından Bluetooth’a dokunun
  • AirPods Max kulaklığınızın yanındaki “i” düğmesine dokunun.
  • Donanım Yazılımı Sürümünü Kontrol Edin

Maalesef AirPods Max’inize veya herhangi bir AirPod’a güncellemeyi zorlamanın bir yolu mevcut değil. Yani iPhone ve iPad’iniz üzerinden güncellemenin otomatik olarak indirilip kurulmasını beklemekten başka çareniz yok.