Anasayfa Haber Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 Fiyatı Beklenenden Daha Ucuz...

Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 Fiyatı Beklenenden Daha Ucuz Olabilir

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 fiyatı

Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3’ün fiyatları beklenenden daha ucuz olabilir.

Bu yazın sonuna doğru tanıtılması beklenen Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modellerinin fiyatları sızdırıldı. SamMobile’ın özel haberine göre yeni nesil katlanabilir telefonların fiyatları serinin bir önceki modellerine kıyasla yüzde 20 daha ucuz olacak.

Bildiğiniz gibi Samsung, geçtiğimiz yıl Şubat ayında Galaxy Z Flip’i 1.380 dolardan piyasaya sürmüştü. Eylül ayında da Galaxy Z Fold 2 modelini satışa sunan Güney Koreli teknoloji devi, bu model için de 1.999 dolarlık bir etiket fiyatı belirlemişti.

Fakat son paylaşılan raporlarda Samsung’un bu fiyat politikasında bir değişikliğe imza atacağı iddia ediliyor. Şirkete yakınlığıyla bilinen kaynağın aktarmış olduğu bilgiler doğrultusunda Galaxy Z Flip 3’ün 1.100-1.200 dolar, Galaxy Z Fold 3’ün de 1.600 dolar seviyesinde fiyatlandırılabileceğini görüyoruz.

Bunun dışında yine aynı raporda yer alan bilgilerde şirketin, yeni Galaxy Z Flip modeliyle birlikte orta sınıf bir işlemciye geçiş yapacağına da dikkat çekilmiş. Z Fold 3 modeli hakkında da bazı detaylara yer veren kaynak, serinin yeni üyesinin S Pen desteğine ve IP derecelendirmesine sahip olacağını da belirtiyor.

Şimdilik, Samsung cephesinden serinin yeni üyelerinin ne zaman tanıtılacağı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak güvenilir kaynaklar yeni nesil katlanabilir telefonların Temmuz 2021‘de tanıtılacağını tahmin ediyor.