Anasayfa Haber Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi Açıklandı

Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi Açıklandı

Rainbow Six Extraction çıkış tarihi uzunca bir bekleyişin ardından Ubisoft tarafından resmi olarak açıklandı.

E3 2019’da Rainbow Six Quarantine adıyla lanse edilen daha sonrasında da resmi adının Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction olarak adlandırılacağı açıklanan Rainbow Six serisinin yeni üyesi nihayet resmi olarak duyuruldu.

Rainbow Six evreninin birkaç yıl sonrasını konu olan oyunda, mutasyona uğramış Archeans adındaki yabancı bir parazit türüyle karşı karşıya kalıyoruz. Rainbow Six Siege’dan aşina olduğumuz operatörlerinin yer aldığı yapım yetkililerin aktardığı bilgilere göre üç kişiye kadar co-op oynanabiliyor.

Oldukça gergin bir atmosfere ev sahipliği yapan oyundaki amacımız da dalga dalga gelen mutasyona uğramış düşmanlara karşı hayatta kalmaya çalışmak.

Rainbow Six çıkış tarihi de Ubisoft Forward 2021 etkinliğinde yayınlanan fragmanla beraber duyuruldu. Geliştirici stüdyonun açıklamasına göre yeni Rainbow Six oyunu 16 Eylül 2021 tarihinde PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One Stadia ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri oyunun yayınlanan tanıtım ve oynanış videoları ile baş başa bırakalım

Rainbow Six Extraction Oynanış Videosu

Rainbow Six Extraction Fiyatı

Kısa bir süre önce tanıtılan oyunun fiyatı da belli oldu. Hali hazırda ön siparişte olan oyunun fiyatı da şu şekilde:

Ubisoft Store (PC)

  • Standart Edition – 269 TL
  • Deluxe Edition – 359 TL
Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.