Anasayfa Haber Devolver MaxPass Plus Etkinliğinde Gösterilen Tüm Fragmanlar

Devolver MaxPass Plus Etkinliğinde Gösterilen Tüm Fragmanlar

Devolver MaxPass Plus etkinliğinde gösterilen tüm fragmanlar

Devolver MaxPass Plus etkinliğinde gösterilen tüm fragmanları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

E3 2021 tüm heyecanıyla devam ediyor. Geçtiğimiz gün Ubisoft‘un ardından yayıncı Devolver Digital’da düzenlemiş olduğu Devolver MaxPass Plus canlı yayınında yeni oyunlarının fragmanlarını oyunculara gösterdi.

Yayıncı firma bu etkinlikte Switch platformuna özel olarak geliştirilen Demon Throttle haricinde yakın zaman içerisinde oyunculara bir araya gelecek olan Shadow Warrior 3 ve Death’s Door gibi dikkat çekici oyunlarında yeni fragmanlarını yayınladı. Biz de sizler için canlı yayında gösterilen oyunların fragmanlarını bir araya getirdik. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Devolver MaxPass Plus etkinliğinde gösterilen fragmanlar ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Shadow Warrior 3

Shadow Warrior 3, hızlı temposunun yanı sıra yakın dövüş mekanikleriyle adından söz ettiriyor. Eğlenceli ve bir o kadar sürükleyici bir oyun yapısına ev sahipliği yapan oyunun 2021’de Xbox One, PS4 ve PC’ye geleceği ifade ediliyor.

Death’s Door

Ölülerin ruhlarını toplamaktan kargaların sorumlu olduğu Death’s Door ile beraber oyuncuları oldukça ilginç bir macera bekliyor. İlginç oyun yapısıyla dikkat çeken Death’s Door, 20 Temmuz 2021 tarihinde Xbox Series X/S, Xbox One ve PC platformları için geliyor.

Inscryption

Pony Island ve The Hex’in yapımcısı tarafından geliştirilen Inscryption, deckbuilding tarzı haydut oyunlarında gördüğümüz türden mekanikleri bünyesinde barındırıyor. Psikolojik korku ile kaçış odası tarzı bulmacaları birleştiren yapımın 2021 yılı içerisinde PC kullanıcıları ile bir araya geleceği söyleniyor.

Devolver Tumble Time

Mobil platformlara özel olarak geliştirilen oyun, Devolver Digital yapımlarından aşina olduğumuz karakterlere sahip olan fizik tabanlı bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Şimdilik, söz konusu bu ücretsiz oyunun ne zaman mobil platformlara geleceği bilinmiyor. Ancak, yayıncı firma oyunun 2021 yılında mobil platformlar için çıkışını gerçekleştireceğine vurgu yapıyor.

Terra Nil

Bir şehir kurma oyunu olarak lanse edilen Terra Nil’da oyuncular çorak arazilere şehirler kurarak, kurdukları bu şehirlerle beraber aynı zamanda bir ekolojik denge de oluşturmaya çalışıyorlar.

Demon Throttle

2022 yılında sadece Switch platformuna özel olarak yayınlanacak olan Demon Throttle, mistik kadehlerini çalan bir iblise karşı intikam arayışında olan bir vampir ve silahşörün hikayesini anlatıyor.

Trek to Yomi

Devolver MaxPass Plus canlı yayınında gösterilen bir diğer oyunda Trek to Yomi. Bu oyunda da ölmekte olan ustasına bir yemin olarak, genç bir kılıç ustasının, kasabasını ve sevdiği insanları tüm tehditlere karşı korumaya çalışmasına tanık oluyoruz.

Trajedi ile karşı karşıya kalan ve görevine bağlı olan yalnız samurayın hikayesini ele alan yapımın 2022’de PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye geleceği ifade ediliyor.

Phantom Abyss

22 Haziran’da erken erişime açılacak olan Phantom Abyss, oyuncuları prosedürel olarak oluşturulmuş tapınaklara gönderen ve onları ölümcül odalarda saklı kutsal kalıntıları alma görevi veren eşzamansız çok oyunculu bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Wizard With A Gun

Devolver MaxPass Plus canlı yayınında gösterilen bir diğer fragmanda da Wizard With A Gun oyununa ait. 2022 yılında Nintendo Switch ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Wizard Witch A Gun, tehlikeli yaratıklar ve gizemlerle dolu bir vahşi doğada geçen çevrimiçi bir kooperatif sandbox hayatta kalma oyunu olarak tanımlanıyor.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.