Anasayfa Haber GeForce NOW powered by GAME+ için 3 Aylık Yeni Bir Paket Duyuruldu

GeForce NOW powered by GAME+ için 3 Aylık Yeni Bir Paket Duyuruldu

GeForce NOW powered by GAME+

Ülkemizde GeForce NOW powered by GAME+ adıyla hizmet veren GeForce NOW’a 3 aylık yeni bir paket geldi.

GeForce NOW powered by GAME+ adıyla ülkemize giriş yapan bulut oyun servisi bildiğiniz gibi 74.9 TL’lik aylık abonelik ücretiyle geçtiğimiz aylarda hizmete açılmıştı. Fakat 74.9 TL’lik abonelik ücreti kullanıcıların tepkisini çekmiş olsa da, Türkiye’de kullanılama sunulması için hazırlanan GeForce NOW üyelik paketleri geçtiğimiz Mayıs ayında tükenmişti.

Tüm gözler yeni üyelik paketleri için yapılacak olan açıklamaya çevrilmişken, kısa bir süre önce GeForce NOW’ın Türkiye servisinden önemli bir açıklama yayınlandı. Twitter üzerinden yapılan paylaşımla beraber Türkiye’de hizmet veren bulut oyun servisi için 3 aylık yeni bir premium paket duyuruldu.

Kullanıcılara 3 aylık premium deneyimi sunacak olan bu paket Twitter üzerinden yapılan açıklamaya göre, 15 Haziran tarihinde erişime açılacak. Firmanın söz konusu bu paket için yapmış olduğu açıklama ise şöyle:

“Aylık 59.9 TL fiyatlandırma üzerinden yeni, 3 aylık avantajlı premium paketimizi 15 Haziran saat 00:01 itibarıyla satın alabilirsiniz. Bu kez aboneliğiniz sonunda aynı teklifi yenileyebileceksiniz.”

GeForce NOW Türkiye fiyatı

GeForce NOW Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

NVIDIA’nın bulut oyun servisi için şu anda iki farklı paket bulunuyor. Bu paketler de Basic ve Premium olarak sıralanıyor. Basic paket için oyuncular herhangi bir ücret ödemiyor. Fakat bu paket 1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet veriyor.

Aylık 74.9 TL’lik abonelik ücretine sahip olan Premium paket ile de oyunculara öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimi sunuluyor.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.