Anasayfa Haber Technopat Okurlarına Özel Huawei İndirimi!

Technopat Okurlarına Özel Huawei İndirimi!

Babalar Günü hediyesi arıyorsanız ya da kendinize yeni bir cihaz almayı planlıyorsanız, size iyi bir haberimiz var!

Technopat okurları için Huawei Online Mağazası üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacak bir dizi indirim kuponu ayarladık! Bu indirim kuponlarını kullanmak için aşağıdaki bağlantıdan Huawei Online Mağazaya gitmeniz ve alışverişi tamamlarken uygun kupon kodunu girmeniz yeterli olacaktır.

Huawei Online Mağazaya Gitmek İçin Tıklayın! 

Aşağıda kullanabileceğiniz indirim kodlarını görebilirsiniz. Bu kodlar 15 Temmuz 2021 tarihine kadar geçerli olacaktır. Ayrıca kullanım sınırı da yoktur, yani her yeni alışverişinizde bu kuponlardan uygun olanı yine kullanabilirsiniz.

A50TECHNOPAT: 1000 TL ve üzerindeki alışverişlerde 50 TL indirim

A80TECHNOPAT: 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde 80 TL indirim

A150TECHNOPAT: 3000 TL ve üzerindeki alışverişlerde 150 TL indirim

A200TECHNOPAT: 4000 TL ve üzerindeki alışverişlerde 200 TL indirim

A300TECHNOPAT: MATEBOOK D15 i3 için 300 TL indirim (Daha önce yanlışlıkla bu kodun 5.000 TL üzeri alışverişlerde geçerli olduğu girilmiş, yanlışlık için okurlarımızdan özür dileriz.)

 

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...