Anasayfa Haber E3 2021 Nintendo Direct Sunumunda Tanıtılan Tüm Oyunlar

E3 2021 Nintendo Direct Sunumunda Tanıtılan Tüm Oyunlar

E3 2021 Nintendo Direct sunumunda duyurulan tüm oyunlar

Nintendo, E3 2021 sunumunda yeni oyunlarını tanıttı. Biz de siz değerli okurlarımız için hazırlamış olduğumuz bu konuyla E3 2021 Nintendo Direct sunumunda yapılan tüm duyuruları bir araya getirdik.

Nintendo, yaklaşık 40 dakika süren E3 2021 Nintendo Direct sunumunda Switch’e gelecek olan birçok yeni oyunu duyurdu. Biz de sizler için hazırlamış olduğumuz bu konuyla beraber, etkinlik sırasında duyurulan tüm oyunları bir araya getiriyoruz. İşte E3 2021 Nintendo Direct sunumunda duyurulan tüm oyunlar!

Metroid Dread

9 yıldır yeni bir hikayeye sahip ilk 2D Metroid oyunu bu yıl Nintendo Switch’e geliyor. Metroid Dread, 2002’deki Metroid Fusion’ın doğrudan devamı niteliğindedir ve orijinal Metroid for NES ile başlayan ödül avcısı Samus ve Metroids’in garip, birbirine bağlı kaderlerine odaklanan beş bölümlük destanı tamamlar.

Sequel to The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı, 2022’de Nintendo Switch için çıkış yapmayı hedefliyor.

WarioWare: Get It Together!

E3 2021 Nintendo Direct sunumunda yapılan açıklamaya göre WarioWare: Get It Together! 10 Eylül’de Nintendo Switch için çıkıyor. Bu oyunda da oyuncular çok çeşitli hızlı mikro oyunlar bekliyor.

Mario + Rabbids Sparks of Hope

Gizemli bir kötülüğün evreni kaosa sürüklemesini engellerken, ilginç sakinlerle ve hatta daha ilginç sırlarla dolu gezegenleri keşfedin. Mario + Rabbids Sparks of Hope, 2022’de Nintendo Switch için çıkacak.

Shin Megami Tensei V

Beğenilen Shin Megami Tensei RPG serisinin en son oyununda, düşmanınızın zayıf noktalarını bulmak için komuta tabanlı bir sistem kullanarak iblis istilasına uğramış bir çorak arazide savaşmak için yeni güçlerini kullanması gereken bir lise öğrencisini canlandırıyoruz.

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

E3 2021 Nintendo Direct sunumunda duyurulan Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp, 3 Aralık’ta Nintendo Switch için çıkıyor. Nintendo eShop’ta ön siparişler bugün başlıyor.

Game & Watch: The Legend of Zelda

Mario Party Superstars

Mario Party Superstars, Nintendo 64 döneminden beş klasik tahtaya ve Mario Party serisinden 100 mini oyun koleksiyonuna sahip ve tüm oyun modları çevrimiçi olarak oynanabiliyor. E3 2021 Nintendo Direct sunumunda duyurulan Mario Party Superstars da Nintendo Switch 29 Ekim tarihinde oyuncularla bir araya geliyor.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

RPG macerası MONSTER HUNTER STORIES 2: Wings of Ruin’de canavar arkadaşlarımızla birlikte heyecan dolu bir yolculuğa çıkıyoruz.

Life is Strange: True Colors

Life is Strange: True Colors, başkalarının güçlü duygularını özümseme ve manipüle etme konusunda doğaüstü bir yeteneğe sahip genç bir kadın olan Alex’in hikayesini anlatıyor.

Life is Strange Remastered Collection

Ödüllü Life is Strange ve onun prequeli Life is Strange: Before the Storm yeniden düzenlenmiş görseller ile beraber karşımıza çıkıyor.

Super Monkey Ball Banana Mania

Yeniden oluşturulmuş 300’den fazla seviye ve labirent, 12 eğlenceli mini oyun ve keyifli bir karakter kadrosu, ikonik orijinal üç Super Monkey Ball oyununun bu yeniden düzenlemesinde Super Monkey Ball’un harika dünyalarına geri dönüyor. E3 2021 sırasında yapılan açıklamaya göre söz konusu oyun 5 Ekim 2021 tarihinde oyuncularla bir araya gelecek.

Danganronpa S: Ultimate Summer Camp

Danganronpa serisinden hayranların en sevdiği karakterler yeni oyun Danganronpa S: Ultimate Summer Camp’te yaza hazır. Jabberwock Adası’nı keşfedin ve Dangan karakterlerinizi geliştirin, savaşta para toplayın ve ekipmanınızı yükseltin, ardından düşmanları alt edin ve bir sonraki adaya geçin.

Danganronpa Decadence

Danganronpa serisindeki üç klasik oyun da Nintendo Switch’e geliyor. Fiziksel koleksiyon, en yeni oyun Danganronpa S: Ultimate Summer Camp’e ek olarak Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition, Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition ve Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition’dan oluşuyor.

Hyrule Warriors: Age of Calamity Expansion Pass

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

16 Temmuz’da The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, Nintendo Switch için çıkıyor ve sizi HD grafikler ve yeni kontrol seçenekleriyle Link’in uçsuz bucaksız macerasına kaptırıyor.

Mario Golf: Super Rush

Mario Golf: Super Rush 25 Haziran’da lansmanından sonra, Mushroom Kingdom ile aşılanmış golf oyunundan daha çok şey geliyor.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, 25 Haziran’da Nintendo Switch için çıkıyor. Ön siparişler artık Nintendo eShop’ta mevcut.

Just Dance 2022

E3 2021 Nintendo Direct sunumunda duyurulan Just Dance 22, Ciara’dan “Level Up”, Imagine Dragons’tan “Believer”, Beyoncé’den “Run the World (Girls)” ve daha pek çok popüler parçayı içeriyor. Serinin hayranları tarafından beklenen yeni Just Dance oyunu ise 4 Kasım 2021 tarihinde Nintendo Switch için çıkıyor.

Marvel’s Guardians of the Galaxy: Cloud Version

Marvel’s Guardians of the Galaxy: Cloud Version, 26 Ekim’de Nintendo Switch için çıkıyor.

Two Point Campus

Two Point County’nin eğlenceli, çekici ve ilginç dünyasına geri dönün! Bu yönetim simülasyonunda, kendi üniversitenizi istediğiniz gibi kurup yöneteceksiniz. Two Point Campus gelecek yıl Nintendo Switch için çıkıyor.

Worms Rumble

23 Haziran’da çıkışını gerçekleştirecek olan bu gerçek zamanlı, arena tabanlı nişancı oyununda, 32 oyunculu çapraz platform savaşında omurgasız rakiplerinizi ezeceksiniz.

Project Zero: Maiden of Black Water

2021 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştireceği açıklanan bu korku macera oyununda Camera Obscura’yı kullanarak hayaletleri dışarı atacak ve eterik ama ölümcül Mt Hikami’yi çevreleyen gizemleri keşfedeceksiniz.

DOOM Eternal DLC

DOOM Eternal, The Ancient Gods – Part One’ın ilk hikaye genişlemesinde cehennemi yerle bir edin. İblislerin istila ettiği harabelerde ve yağmurla kaplı arazide Cehennem’in en yeni tehditlerini ortadan kaldırırken daha derin ve daha zorlu mücadele sizi bekliyor.

Strange Brigade

Bu üçüncü şahıs macerasında, bubi tuzağına düşmüş harabelerde tehlikeli bulmacaları çözerken mumyalanmış canavarlardan oluşan bir orduyu yok edin.

Astria Ascending

Fantastik Orcanon krallığı sizi bekliyor! Bu tamamen elle boyanmış dünyayı keşfederken, bir Demi tanrı ekibini özelleştirecek ve büyüleyici, sıra tabanlı dövüşte yıkıcı saldırılar gerçekleştireceksiniz. Astria Ascending, 30 Eylül’de Nintendo Switch için çıkıyor.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.