Anasayfa Haber PES 2022 Demo Sürümü Sürpriz Bir Şekilde Yayınlandı

PES 2022 Demo Sürümü Sürpriz Bir Şekilde Yayınlandı

PES 2022 demo

PES 2022 demo sürümü Konami tarafından sessiz sedasız bir şekilde yayınlandı.

Bu yıl PES 2021’i pas geçerek PES 2022 üzerinde çalıştığını duyuran Konami bildiğiniz gibi uzunca bir süredir yeni PES oyununu geliştiriyor. Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen oyun oyuncular tarafından merakla beklenirken, bugün Konami sessiz sedasız bir şekilde PES 2022 demo sürümünü yayınladı.

New Football Game Online Performance Test adıyla yayınlanan demo sürümüne PS5, PS4, Xbox Series X, Series S ve Xbox One kullanıcıları erişebilecekler. Bu konsollardan birine sahip olan kullanıcılarda 8 Temmuz tarihine kadar söz konusu demo sürümünü deneyimleyebilecekler.

Bunun haricinde sessiz sedasız yayınlanan demo sürümünün üzerine Konami ile iletişime geçen EuroGamer ekibi de bu demonun oyunun sadece çevrimiçi sunucularını test etmek için yayınlandığına dikkat çekiyor. Yetkililerin oyunun grafiklerinin ve oynanış mekaniklerinin halen geliştirilmekte olduğunu söylediğini ifade eden kaynak, demodaki birçok ayrıntının da oyunun tam sürümüyle beraber değişeceğinin de altını özellikle çiziyor.

PES 2022 Demo

Ayrıca bu demoda Juventus, Bayern Münich, Barcelona ve Manchester United gibi takımlara da yer veriliyor. Bunlara ek olarak PES 22’nin demo sürümü çapraz platform desteğini de beraberinde getiriyor. Böylece farklı platformlardaki oyuncular birbirileriyle mücadele edebiliyorlar. Bunun dışında demo için yayınlanan videoda oynanış tarafındaki bazı yeniliklerde bizleri karşılıyor. Söz konusu oynanış videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.