Anasayfa Haber Bugüne Kadarki En Büyük Cyberpunk 2077 Güncellemesi Yakında Yayınlanacak

Bugüne Kadarki En Büyük Cyberpunk 2077 Güncellemesi Yakında Yayınlanacak

Bugüne Kadarki En Büyük Cyberpunk 2077 güncellemesi

Bugüne kadarki en büyük Cyberpunk 2077 güncellemesi yakında oyunculara sunulabilir.

Sorunlu çıkışından dolayı oyun sektörüne damgasını vuran ve oyuncular tarafından bir hayli eleştirilen Cyberpunk 2077 için bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay 1.23 güncellemesi yayınlanmıştı. Yayınlanan bu güncellemeyle oyundaki bazı hataları gideren CD Projekt RED, aynı zamanda yakında daha büyük güncellemelerin yayınlanacağına ve oyundaki hataların minimuma indirileceğini ifade etmişti. Oyunun yeni güncellemeleri oyuncular tarafından merak edilirken, bugün YouTube ve Instagram’da CD Projekt RED’in sponsorlu reklamları boy göstermeye başladı. Instagram ve YouTube’da gösterilen reklamlara göre bugüne kadarki en büyük Cyberpunk 2077 güncellemesi yakında oyuncularla bir araya gelecek.

Şimdilik, yayınlanacak olan bu büyük güncelleme ile ilgili CD Projekt RED cephesinden herhangi bir tarih verilmedi. Ancak DSOGaming tarafından tespit edilen reklamda söz konusu güncellemenin çok yakında yayınlanacağına dikkat çekiliyor. Bu da geliştirici stüdyonun yakında yeni güncelleme için bir duyuru yayınlayabileceği anlamına geliyor.

Cyberpunk 2077 6 Ay Sonra PlayStation Store’a Yeniden Eklendi

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında büyük umutlarla piyasaya sürülen Cyberpunk 2077, ciddi hatalar yüzünden PlayStation Store‘dan kaldırılmıştı. Yaşanan bu olumsuzlukların ardından da geliştirici stüdyo belli aralıklarla oyundaki hataları gidermek için bazı güncellemeler yayınlamıştı.

Bu güncellemelerle birlikte gözle görülür ciddi hataları az çok gideren geliştirici stüdyo, geçtiğimiz haftalarda da Cyberpunk 2077’nin yeniden PlayStation Store üzerinden satışa sunulduğunu duyurmuştu.

Güncelleme: CD Projekt RED yayınlanan bu tanıtım videosu hakkında resmi bir açıklama yaptı. Geliştirici stüdyo açıklamasında kısa süre önce Instagram ve YouTube’da gözüken reklamların oyunun Patch 1.2 güncellemesine ait olduğunu belirtti.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.