Anasayfa Haber Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi

Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi

Rainbow Six Extraction çıkış tarihi

Oyuncular tarafından merakla beklenen Rainbow Six Extraction’ın çıkış tarihinin bir kez daha ertelendiği açıklandı.

Hatırlayacağınız üzere, Rainbow Six Extraction çıkış tarihi geçtiğimiz ay düzenlenen E3 2021 konferansında duyurulmuştu. Yapılan açıklamaya göre, Rainbow Six serisinin yeni üyesinin 16 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürüleceği duyurulmuştu. Ancak, kısa bir süre önce Ubisoft tarafından yayınlanan duyuruyla oyuncular tarafından merakla beklenen Rainbow Six Extraction’ın çıkış tarihi 16 Eylül’den Ocak 2022’ye ertelendi.

Geliştirici stüdyo açıklamasında oyunculara tam teşekküllü bir AAA deneyimi sunmak için Extraction’ı ertelediklerini ve bu vizyonu Ocak 2022’de hak ettiği şekilde hayata geçirmek için ek zaman ihtiyacı oldukları belirtti.

Rainbow Six Extraction Nasıl Bir Oyun?

Rainbow Six evreninin birkaç yıl sonrasını konu olan oyunda, mutasyona uğramış Archeans adındaki yabancı bir parazit türüyle karşı karşıya kalıyoruz. Rainbow Six Siege’dan aşina olduğumuz operatörlerinin yer aldığı yapım yetkililerin aktardığı bilgilere göre üç kişiye kadar co-op oynanabiliyor.

Oldukça gergin bir atmosfere ev sahipliği yapan oyundaki amacımız da dalga dalga gelen mutasyona uğramış düşmanlara karşı hayatta kalmaya çalışmak.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.