Anasayfa Haber Samsung Galaxy A52s 5G Fiyatı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A52s 5G Fiyatı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A52 5G fiyatı ve özellikleri

Samsung Galaxy A52s 5G, Galaxy A52 5G’den daha pahalı olabilir.

Ortaya çıkan yeni bir rapora göre Samsung Galaxy A52s 5G fiyatı, akıllı telefon piyasada sürülmeden önce Avrupa’daki bir perakendecinin web sitesinde görülüyor. Listede ayrıca, mevcut Galaxy A52 5G’ye bir yükseltme olarak gelmesi beklenen Samsung telefonun depolama çeşitleri ve renk seçenekleri de yer alıyor. Galaxy A52s 5G’nin, önümüzdeki günlerde Avrupa’da piyasaya sürülmesi beklenmekte.

Teknoloji blogu DealNTech, Avrupalı perakendecinin sitesinde Samsung Galaxy A52s 5G listesinin bulunduğunu tespit etmiş. Site, akıllı telefonun siyah, nane, menekşe ve beyaz renklerinde geleceğini de öne sürüyor. Sitede ayrıca, akıllı telefonun fiyatlandırması ile ilgili de ipuçları yer almakta. Buna göre telefonun 128 GB depolama alanı bulunan varyantının 434.64 Euro olacağı belirtilmiş. Bu da yeni akıllı telefonun, 349 Euro’luk fiyat etiketine sahip olan Galaxy A52 5G’den daha pahalı olabileceği anlamına geliyor.

A52s 5G Fiyatlandırma

Tüm bunların yanı sıra, geçtiğimiz günlerde Geekbench’te görülen Galaxy A52s 5G‘nin Android 11 ve 8GB RAM ile birlikte gelebileceğini de belirtelim. Telefon ayrıca Qualcomm Snapdragon 778G’yi barındıracak.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümü Son Sınıf Öğrencisi