Anasayfa Haber Cyberpunk 2077 İçin 1.3 Güncellemesi ve İlk Ücretsiz DLC Tanıtıldı

Cyberpunk 2077 İçin 1.3 Güncellemesi ve İlk Ücretsiz DLC Tanıtıldı

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’nin ilk ücretsiz DLC’sinin yanı sıra merakla beklenen 1.3 güncellemesini de düzenlemiş olduğu canlı yayınla beraber tanıttı.

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 1.3 güncellemesi ile ilgili ilk detayları oyuncularla paylaşmıştı. Oyunun yeni güncellemesiyle yine birçok hatanın giderileceğini müjdeleyen CD Projeckt RED, geçtiğimiz saatlerde düzenlemiş olduğu canlı yayınla birlikte merak edilen 1.3 güncellemesini ve Cyberpunk 2077’nin ilk ücretsiz DLC’sini duyurdu. Peki, bu güncellemeyle ne gibi iyileştirmeler oyuncuları bekliyor? Gelin yakından göz atalım.

Cyberpunk 2077 1.3 güncellemesi
Cyberpunk 2077 1.3 güncellemesi

Cyberpunk 2077 1.3 Güncellemesi Neler Sunuyor?

1.3 yamasıyla birlikte yapılan iyileştirmelerden ve düzenlemelerden bahsedecek olursak, ilk olarak mini harita üzerinde yapılan düzenlemeler göze çarpıyor. Bu doğrultuda oyuncular mini harita üzerinde artık zoom out yapabilecek ve yolu daha rahat bir şekilde görebilecekler.

Bunun dışında bir diğer düzenleme de karakter özellikleri kısmında karşımıza çıkıyor. 1.3 güncellemesinin ardından oyuncular oyun esnasında karakter özelliklerini değiştirebilecekler. Böylece karakter özellikleri üzerinde değişiklik yapmak isteyen oyuncular Tabula e-Rasa satın alarak tüm perk puanları geri alabilecekler.

Oynanış, grafikler, görevler ve animasyonlar üzerindeki birçok hatayı da gideren güncellemenin henüz ne zaman yayınlanacağı açıklanmadı. Ancak, geliştirici firma güncellemenin en kısa süre içerisinde oyuncularla bir araya geleceğini belirtiyor.

Cyberpunk 2077 1.3 güncelleme notları için buradaki linke tıklayınız.

Cyberpunk 2077’nin İlk Ücretsiz DLC’si İle Oyuncuları Neler Bekliyor?

1.3 güncellemesiyle oyundaki hataları gidermeyi hedefleyen CD Projekt RED, ayrıca Cyberpunk 2077 için ilk ücretsiz DLC’yi de duyurdu. Oyunun ilk ücretsiz ek paketiyle beraber mini görevlerin oyuna ekleneceğini müjdeleyen geliştirici stüdyo, aynı zamanda birçok yeni kozmetik eşyanın da oyuna dahil olacağını söylüyor.

Oyun için duyurulan ilk ücretsiz DLC’nin detaylarına baktığımızda bizleri Johnny Silverhand’in alternatif görünümü, Archer Quartz Bandit adlı bir araç ve bazı yeni kozmetik eşyalar karşılıyor.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.