Anasayfa Haber Bülten Amazon.com.tr Müşterileri, Her 100 TL’lik Süpermarket Alışverişlerinde Sepette 20 TL İndirim Kazanıyor

Amazon.com.tr Müşterileri, Her 100 TL’lik Süpermarket Alışverişlerinde Sepette 20 TL İndirim Kazanıyor

Amazon.com.tr Logo

Amazon.com.tr müşterileri, 31 Ağustos’a kadar bebek bakım, kişisel sağlık & hijyen, gıda & içecek ve evcil hayvan ürünleri gibi kategorilerden seçili ürünlerde yapacakları her 100 TL’lik süpermarket alışverişlerinde 20 TL indirimden yararlanabilecekler.

Amazon.com.tr, bugün yaptığı açıklamayla gıda & içecek, bebek bakım, kişisel sağlık & hijyen, evcil hayvan ürünleri ve daha birçok kategorilerdeki seçili ürünlerde geçerli indirim kampanyasını duyurdu. 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak kampanyayla Amazon Türkiye müşterileri Signal, Sensodyne, Omo, Finish, Cif, Sleepy, Prima, L’Oréal, Dove, Lipton, Nescafe, Eti, Nestle, Whiskas, ProPlan, N&D ve Pedigree gibi markaların seçili ürünlerinde yapacakları her 100 TL’lik alışverişlerinde sepette 20 TL indirim kazanacaklar.

Amazon.com.tr, Okula Dönüş kampanyasının bir parçası olarak yeni eğitim-öğretim yılı için çok satan kitaplar, ders kitapları, dizüstü bilgisayarlar, ayakkabılar, sırt çantaları ve daha birçok kategoriden binlerce üründe indirimler de sunuyor. Amazon Prime üyeleri, minimum satın alma tutarı olmaksızın aynı gün, ertesi gün ve iki günde teslimatı içeren bedava ve hızlı kargo seçenekleri de dahil Amazon Prime’a özel avantajlardan yararlanmaya devam ediyor.

İndirim kampanyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için: Amazon.com.tr

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.