Anasayfa Teknoloji Yeni LG Klima Serisini Anlatıyoruz

Yeni LG Klima Serisini Anlatıyoruz

yeni LG klima serisi

Siz değerli okurlarımız için hazırlamış olduğumuz bu videoda LG’nin Türkiye’de satışa sunmuş olduğu yeni klima serisine yakından göz atıyoruz.

LG Electronics, şık tasarımı ve çevre özellikleri ile dikkat çeken 2021 serisi DualCool, yeni Sirus ve yeni Artcool model klimalarını ülkemizde satışa sundu. Biz de siz değerli okurlarımız için hazırlamış olduğumuz bu video ile yeni LG Klima modellerinin özellikleri ve fiyatına yakından bakıyor ve kullanıcılara ne gibi avantajlar sunduğundan bahsediyoruz.

LG Klima 2021 Serisi Neler Vaat Ediyor?

Şık tasarımı ve çevre özellikleriyle adından ön plana çıkan yeni LG Klima serisi, her zaman taze ve temiz bir hava sunmak için çok aşamalı filtreleme sistemine ev sahipliği yapıyor. 2021 yeni model Yeni Sirius ve Yeni Artcool Klimalarda bulunan iyonizerler, sadece temiz hava sunmakla kalmıyor üniteyi saran zararlı maddeleri ve kokuları da gideriyor.

Bunun yanı sıra LG’nin özel ev aletleri kontrol uygulaması ThinQ ile Wi-Fi donanımlı bir cihaz üzerinden her yerden ulaşılabilen yeni nesil klimalar, kullanıcılara ev dışındayken bile cihazı açıp kapatma ve istedikleri soğukluk derecesine getirme imkanı sağlıyor.

LG’nin aktardığı kadarıyla yüzde 70’e kadar enerji tüketimini azaltan klimalar ayrıca soğutma konusunda da oldukça verimli bir performans sergiliyor. Bu konuda rakiplerine karşı oldukça iddialı bir duruş sergileyen yeni nesil klimalar, ayrıca, daha geniş dönüş frekansına sahip kompresörü sayesinde enerji tasarrufuna da imkan tanıyor. Bunun haricinde yeni LG Sirius ve Artcool klimalarda yer alan dört aşamalı filtre sistemimde bulunan UV Nano ve iyonizer sistemi ile ortamda bulunan partikülleri yüksek oranda filtreleyerek, sağladığı hijyenik ve temiz hava ile iç mekan hava kalitesini artırıyor.

yeni LG klima serisi

Yeni nesil ürünlerini tasarlarken çevreci özelliklere ağırlık veren LG Electronics, serinin tüm ürünlerinde R32 gaza yer veriyor. DualCool, Yeni Sirius ve Yeni Artcool 2021 serisinin de yer alan R32 gaz, R410A’dan yüzde 70 daha düşük olan 675’lük bir GWP’ye sahip ve karşılaştırıldığında aynı performansı elde etmek için yüzde 20 daha az gaz şarjı gerektiriyor. Böylece, DualCool, Yeni Sirius ve Yeni Artcool modellerinden oluşan LG 2021 Klima serisi, güçlü soğutucu akışkan R32 ile daha çevreci, daha enerji verimli bir çözüm sunuyor.

2021 LG Klima Serisi Fiyatları

Hali hazırda Türkiye’de satışa sunulan yeni LG Klima serisinin fiyatları da şu şekilde sıralanıyor:

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.