Anasayfa Haber Call of Duty Vanguard Oynanış Videosu Yayınlandı

Call of Duty Vanguard Oynanış Videosu Yayınlandı

Call of Duty Vanguard oynanış videosu

Call of Duty Vanguard oynanış videosu Gamecom etkinliğinde yayınlandı.

Gamescom 2021 etkinliği tüm heyecanıyla devam ediyor. Birçok yeni oyunun gösterildiği oyun fuarında, oyuncular tarafından merak edilen Call of Duty Vanguard oynanış videosu da yayınlandı.

Yayınlanan bu oynanış videosunda oyunun hikaye modundan bir kesite yer veren geliştirici stüdyo, aynı zamanda serinin yeni oyununun yenilenen oynanış mekaniklerini de gözler önüne sermiş. Bunun haricinde 2019 yılında piyasaya sürülen Call of Duty Modern Warfare‘ın oyun motoruyla geliştirilen yeni Call of Duty oyunu muazzam görünen grafikleriyle de oyuncuların dikkatini çekmeyi başarıyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Gamecom 2021 etkinliğinde yayınlanan oynanış videosu ile baş başa bırakalım.

CoD Vanguard Çıkış Tarihi

1945 yılında Hitler’in ölümünün ardından veliahdının peşine düşeceğimiz yeni Call of Duty oyunu, 5 Kasım 2021 tarihinde S5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

CoD Vanguard Fiyatı Ne Kadar?

Kasım piyasaya sürülecek olan Call of Duty Vanguard’ın fiyatı da şu şekilde sıralanıyor:

PlayStation 4

  • CoD Vanguard PS4 Standart Sürüm – 499 TL

PlayStation 5

  • CoD Vanguard PS5 Cross-Gen Sürüm – 599 TL

Xbox One

  • CoD Vanguard Xbox One Standart Sürüm – 499 TL

Xbox Series X/S

  • CoD Vanguard Xbox Series Cross-Gen Sürüm – 599 TL

PC (Battle.net)

  • CoD Vanguard PC – 60 Euro
Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.