Anasayfa Haber Marvel’s Spider-Man 2 Duyuruldu

Marvel’s Spider-Man 2 Duyuruldu

Marvel’s Spider-Man 2

Marvel’s Spider-Man 2 sadece PlayStation 5 platformuna özel olarak geliştiriliyor.

Insomniac Games tarafından PlayStation Showcase 2021 etkinliğinde Marvel’s Spider-Man 2 resmen duyuruldu. Peter Parker ve Miles Morales’in karşısında bu defa oldukça korkunç bir düşman var: Venom.

PlayStation 5’e özel olarak çıkacak olan Marvel’s Spider-Man 2 için 2023 yılına işaret ediliyor. Yani oyun için daha uzunca bir süre bekleyeceğiz. Yani oyunun PS4 için gelmeyeceğinin de altını bir kez daha çizmek isteriz.

Insomniac Games, konsolun yeteneklerini zorlamanın çok heyecan verici olsa da bu devam oyununda Peter ve Miles için yepyeni hikayeler yaratmaya da aynı şekilde hazır olduklarını vurguluyor. Ayrıca, tıpkı önceki Spider-Man oyunlarında olduğu gibi sadece harika bir süper kahraman hikayesi anlatmak değil, aynı zamanda maskenin arkasındaki insanların derinliklerine dalan, yürek ve mizah dolu, etkileyici bir insan hikayesi sunmak istendiğini paylaşılmış.

Marvel’s Spider-Man’i getiren geliştirme ekibinin çoğu, Bryan Intihar (yaratıcı yönetmen) ve Ryan Smith (oyun direktörü) dahil olmak üzere Marvel’s Spider-Man 2’nin yapımı için geri dönecek. Sunulan oyun videosu fragmanı, kahramanların kazanacağı yeni yetenekler, giyecekleri kostümler ve onları avlamaya çalışacak kötü adamlar açısından oyunda neler olduğuna sadece bir bakış niteliğinde.

Bu arada ortak yaşamla beslenen Venom’u Tony Todd’un (Candyman) seslendireceği belirtiliyor. Yuri Lowenthal and Nadji Jeter ise Peter ve Miles rollerinde olacak.

Bu arada beyazperdeye gelecek olan Spider-Man: No Way Home fragmanına da bir göz atmanızı öneririz.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.