Anasayfa Haber Surviving Mars İçin Resmi Türkçe Desteği Geldi

Surviving Mars İçin Resmi Türkçe Desteği Geldi

Surviving Mars türkçe dil

Strateji ve simülasyon oyunu Surviving Mars, Türkçe dil desteği ile güncellendi.

Paradox Interactive’in yayıncılığını yaptığı, Mars’ta yaşanabilir bir koloni kurmaya odaklanan strateji / simülasyon oyunu Surviving Mars ve bütün genişleme paketleri resmî olarak Türkçe desteğine kavuştu.

Surviving Mars türkçe dil desteği

Surviving Mars, tamamen Mars’ı kolonileştirmek ve bu süreçten sağ çıkmakla ilgili bir bilim kurgu şehir kurma oyunu. Oyunda, üstesinden gelinmesi gereken zorluklarla karşılaşacaksınız. Bu yabancı dünyanın gizemlerini çözerken stratejinizi uygulayın ve koloninizin hayatta kalma şansını artırın.

Surviving Mars türkçe yama

Bilimsel temellere dayalı bir oynanışa sahip Surviving Mars’ta oyuncular su, elektrik, oksijen, gıda gibi temel ihtiyaçlar başta olmak üzere, insanlığın Mars’ın zorlu koşullarında hayatta kalmak için gereksinim duyduğu kaynaklara odaklanan altyapı sistemlerini inşa ederler, kubbeler kurarlar, teknolojiler araştırırlar ve bu sırada Kızıl Gezegen’in barındırdığı gizemleri gün yüzüne çıkarmaya çalışırlar. Sırasıyla Haemimont Games ve Abstraction Games tarafından geliştirilen ve 2018’de çıkış yapan oyun, 2021 itibariyle yeni içeriklerle sürekli olarak desteklenmeye devam ediyor. Windows, macOS, Linux, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında mevcut.

Son olarak, Surviving Mars’ın bu hafta sonu boyunca indirimde olduğunu belirtelim.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.