Anasayfa Haber Adata ve ASUS’tan Anime Temalı RAM: XPS D50 “Long Yao” ROG STRIX

Adata ve ASUS’tan Anime Temalı RAM: XPS D50 “Long Yao” ROG STRIX

İki tanınmış bellek üreticisi, alışılmışın dışına çıkarak Anime temalı bellek kitleri üretti.

Eğer Anime seviyorsanız, Asya’ya özel olarak üretilen yeni DDR4 bellekler ilginizi çekebilir. Adata ve ASUS, Çin pazarı için yeni XPS D50 “Long Yao” ROG STRIX bellek kitini üretmek için bir araya geldi.

Yeni bellekler, Anime çizimlerinin yanı sıra büyük beyaz RGB soğutma tasarımıyla birlikte geliyor. Kitler ayrıca 3600-3733 MHz arasında hıza sahip ve 2×8 GB (16 GB) ile 2×16 GB (32 GB) kapasitelerde satışa sunulacak.

Şaşırtıcı bir tasarıma sahip olan RAM’ler, Adata’nın mevcut XPG D50 serisi DDR4 modüllerinden türetildi ve gerçek PCB’nin ötesine uzanan çok daha uzun soğutmalar kullanıyor. Long Yao ROG Strix bellek kiti, solda XPG tarafından tasarlanan büyük bir anime karakterini içeren yeni bir beyaz temaya sahip.

Bellekler ayrıca sağ üstte Çince ‘kar fırtınası’ anlamına gelen kelime ve hemen üzerinde ROG Strix markasıyla süsleniyor. Soğutucunun üst kısmında ek olarak üçgen şeklinde bir RGB aydınlatma yer almış.

Yeni Long Yao ROG Strix bellekler şimdilik Çin pazarına özel kalacak ve bu ürünlerin diğer pazarlara gelip gelmeyeceği konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve insanlara yardımcı olmaktan mutluluk duyuyor.