Anasayfa Haber Samsung Webcam Monitor S4 Duyuruldu

Samsung Webcam Monitor S4 Duyuruldu

Samsung Webcam Monitor S4

Samsung Webcam Monitor S4, hibrit çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış.

Samsung tarafından Samsung Webcam Monitor S4 (S40VA) tanıtıldı. Monitörün Covid-19 salgını sonrası hayatımıza giren hibrit çalışma için tasarlandığı ifade ediliyor. Monitör, kullanıcıların yerleşik web kamerası, hoparlörleri ve mikrofonuyla rahatça bağlantı kurmasına ve iş birliği yapmasına olanak tanıyor.

Ürün, 2.0 megapiksellik bir FHD açılır kamera ile birlikte S4 monitörün kullanıcılarına sanal toplantılara katılmak veya bir konferansa katılmak için kızılötesi kameraya sahip. Ayrıca monitör, kullanıcıların 2 saniye içinde monitörlerine giriş yapmalarını ve kilidini açmalarını sağlayan Windows Hello sertifikalı. Biyometrik sensörler, Windows 10 cihazlarına, web sitelerine ve uygulamalarına erişmek için parola ihtiyacını ortadan kaldıran bir kullanıcının yüzünü etkinleştiriyor.

Webcam Monitor S4, Full HD (1920×1080) çözünürlük ve netlik ve canlı renklerle optimum görüntüleme sağlayan 178 derecelik yatay ve dikey geniş görüntüleme açısı ile geliyor. S4 monitör aynı zamanda bir USB istasyonu olarak da çalışıyor. Bu, USB bağlantılı bir dizüstü bilgisayarın aynı anda daha fazla cihazın bağlanmasına izin verebileceği anlamına gelmekte.

Samsung’un en yeni monitöründe ayrıca gelişmiş bir ses deneyimi için dahili 2W çift stereo hoparlör bulunuyor. Çoklu bağlantı seçenekleri için de HDMI, DP, D-Sub ve ses çıkışı bağlantı noktaları sunulmakta.

Samsung’un S4 monitörü ABD, Avrupa, Güney Kore ve Güney Doğu Asya piyasalarında satışa sunuluyor.

Diğer taraftan Samsung yeni gerilebilir ekranını tanıttı.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.