Anasayfa Haber Total War: Warhammer III Çıkış Tarihi Ertelendi

Total War: Warhammer III Çıkış Tarihi Ertelendi

Total War: Warhammer III Çıkış Tarihi

Total War: Warhammer III çıkış tarihi gelecek yıla ertelendi.

Sega ve Creative Assembly, bu yılın başlarında Games Workshop‘un fantezi evreninde geçen popüler sıra tabanlı ve gerçek zamanlı strateji serisinin bir sonraki oyunu olan Total War: Warhammer III‘ü duyurdu. Total War: Warhammer III çıkış tarihi aslında 2021 için planlanıyordu ancak oyun gelecek yıla kaldı.

Creative Assembly gecikmeyi bugün bir tweet ile duyurdu ve “Bunun hayal kırıklığı yarattığını biliyoruz, ancak ekstra zaman, bu yıl yayınlamak için acele edersek yapabileceğimizden daha fazlasını başarabileceğimiz anlamına geliyor” dedi. Total War: Warhammer III şimdi 2022’nin başlarında çıkacak ancak belirli bir tarih açıklanmış değil.

Baş ürün sorumlusu Rob Bartholomew, “Yeni tarih, daha güçlü bir sürüm ve Total War: Warhammer için yeni bir döneme en iyi ilk adım olacak. Bu sürümü üçlememizin sonu değil, Games Workshop’un fantastik evrenini Total War’a getirmeye devam ederken, yıllarca süren içerik ve desteğin başlangıcı olarak görüyoruz.” dedi.

Hayranlar bu değişiklikle birlikte fantezi strateji düzeltmeleri için biraz daha bekleyecek olsa da stüdyo önümüzdeki aylarda gelecek oyun hakkında daha fazla bilgi yayınlamaya devam edecek.

Total War: Warhammer III, Windows, macOS ve Linux’ta Steam ve Epic Games Store’da satışa sunulacak.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.