Anasayfa Video Zoom Gelişen Pazarlar Müdürü Emrah Aydın Röportajı

Zoom Gelişen Pazarlar Müdürü Emrah Aydın Röportajı

Pandemi döneminde büyük atılım yapan Zoom uygulamasının gelişen pazarlar müdürü Emrah Aydın ile ilginç bir röportaj yaptık.

Zoom aslında yeni bir uygulama değil, yaklaşık 10 yıllık bir geçmişi var. Ancak özellikle küresel pandeminin başlamasıyla birlikte değişen koşullar, Zoom’un kullanıcı sayısında da beklenmedik bir artış yaşanmasına sebep olmuş.

Evden eğitim ve çalışma gibi kavramların bir anda küresel gündeme oturması, Zoom gibi çok kullanıcı destekleyen bir konferans sistemi için büyük fırsat olmuş. Ancak aynı zamanda zorlu bir sınav haline de gelmiş.

Zoom gelişen pazarlar müdürü Emrah Aydın bize verdiği röportajda bu konulardaki sorularımızı cevapladı. İyi seyirler dileriz.

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...