Anasayfa Haber Bülten Troy, iPhone 13 Serisini Saatler İçerisinde Teslim Etti

Troy, iPhone 13 Serisini Saatler İçerisinde Teslim Etti

troy logo

Troy, satışa sunulan iPhone 13 serisini özel gece teslimat seçeneğiyle saatler içerisinde teslim etti.

Apple’ın Premium Reseller olarak tabir edilen satış ortaklarından olan Troy, iPhone 13 ailesinin tanıtımıyla birlikte “Süper güç iPhone 13’e Troy farkıyla Türkiye’de ilk sahip olanlardan biri ol” vaadini sundu. Şirket verdiği sözü tuttuğunu duyurdu.

troy e-store

Apple Premium Reseller olan Troy, 24 Eylül’de ön siparişe açılan ve 1 Ekim 2021 günü gece 00:01 itibarıyla satışa sunulan iPhone 13 ailesine özel gece teslimat seçeneği sundu. Troy’un web sitesi olan www.troyestore.com üzerinden ön sipariş veren ilk 100 kişi, yeni akıllı telefonlarını 2 saat içinde teslim aldı.

Troy-Bolt

Smokinli iPhone 13 Gece Teslimatı

Gece teslimat hizmetiyle tanınan Bolt Kargo iş birliğiyle iPhone 13 serisinden bir cihazı satın alan ilk 100 müşteri, saat 02:00’a kadar telefonlarını kapıda smokinli Bolt Kargo çalışanlarından teslim aldı. Perakende pazarında bir ilk olan bu durum, Troy ve Bolt Kargo ortaklığıyla gerçekleşti.

troy bolt gece teslimat

Siz de Troy üzerinden iPhone 13 modellerine göz atmak istiyorsanız, www.troyestore.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.