Anasayfa Haber Computex 2022 Yüz Yüze Düzenlenecek

Computex 2022 Yüz Yüze Düzenlenecek

Dünyanın en önemli teknoloji organizasyonlarından biri olan Computex, 24-27 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Konseyi (TAITRA), Computex ticaret fuarının 2022 yılının Mayıs ayında yüz yüze bir etkinlik olarak geri döneceğini duyurdu.

Tayvan’ın Taipei kentinde gerçekleşen organizasyon, COVID-19’un etkisiyle 2 yıllık aranın ardından tekrar hayata geçiyor. Computex, 24 Mayıs – 27 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında Taipei Nangang Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek. Ayrıca etkinliğin 6 Ekim’den itibaren uluslararası katılımcı kaydına açık olacağını belirtmekte fayda var.

Tayvan, küresel yüksek teknoloji üretim merkezlerinden biri konumunda. Bu nedenle Computex Taipei’ye yalnızca Asustek Computer, Gigabyte ve MSI gibi yerel devler değil, AMD, Intel ve NVIDIA gibi küresel teknoloji liderleri de katılıyor.

Elbette yüz yüze düzenlenen bu etkinliğin geleceği yine pandemi süreciyle bağlantılı. TAITRA, katılımcılar için henüz herhangi bir güvenlik önlemi açıklamadı. Önümüzdeki yıl tanıtılacak olan yeni teknolojileri ve Computex’i merakla bekliyoruz.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.