Anasayfa Haber FarmVille 3 Geliyor

FarmVille 3 Geliyor

FarmVille 3

FarmVille, birçok yenilikle birlikte bir kez daha oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Bir zamanlar Facebook üzerinde en çok oynanan oyunlardan birisi olan FarmVille, FarmVille 3 olarak geri dönüyor. Zynga tarafından geliştirilen tarım simülasyonu sosyal oyunu, kullanıcıların kendi benzersiz çiftliklerini inşa etmelerine ve kişiselleştirmelerine yardımcı olmak için bir grup çiftçinin yanı sıra toplanacak ve beslenecek 150’den fazla hayvan türüyle üçüncü versiyonuna ulaşıyor.

Zynga Yayıncılık Başkanı Bernard Kim, “On iki yıl önce FarmVille oyun sahnesine çıktı ve FarmVille serisi için dünya çapında 700 milyonun üzerinde sadık bir takipçi kitlesi yarattı. Bugün, FarmVille 3 için ön kayıt açmaktan heyecan duyuyoruz. Oyun, son on yılda FarmVille’den keyif alan birçok oyuncunun hayal gücünü ve yeni nesil oyuncuların coşkusunu cezbetmek için benzersiz bir şekilde tasarlandı.” diyor.

Serinin son halkasında hem FarmVille 3 topluluğuna hem de ilk kez arazi kurmak isteyen yeni oyunculara Marie rehberlik edecek. Marie’ye 30’dan fazla farklı çiftçiden oluşan bir kadro eşlik edecek. Her karakter, oyunculara çiftlik kurma yolculuklarında yardımcı olmak için fırıncılık, balık tutma, odunculuk ve işçilik gibi kullanışlı becerilerle donatılacak. FarmVille 3’te hava değişiklikleri de olacak. Oyuncular oyun içi hava tahminini kontrol edebilecek ve bir sonraki hasat veya balık avlama gezilerinin verimini artırmak için bunu kendi avantajlarına kullanabilecekler.

Oyun 4 Kasım’da iPhone, iPad, M1 Mac’ler ile birlikte Android ve PC’ler için de çıkacak. Tam lansmandan sonraki ilk iki hafta içinde, oyunu indiren oyuncular, dekoratif öğeler ve oyuncuların oyun içi ülkelerini kişiselleştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış ‘Early Bird profil resmi’ gibi etkileşimli karşılama özelliklerini içeren özel bir başlangıç kiti alacaklar.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.