Anasayfa Haber Bülten Google Cloud Jam-a-thon Başlıyor

Google Cloud Jam-a-thon Başlıyor

Google Geliştirici Grupları, sizi sıfırdan bulutlara çıkaracak Google Cloud Jam-a-thon ile karşınızda.

Google Cloud Jam-a-thon, Google Cloud üzerine uzmanlaşmış konuşmacılar eşliğinde gerçekleşecek interaktif eğitimler, sürpriz hediyeler ve etkinlik süresince sorularınızı sormak, destek almak ve ağınızı geliştirmek için aktif olacak platfor ile sizlerle olacak.

Google Cloud Jam-a-thon nedir?

Google Cloud üzerine hazırlanan, temelden başlayarak orta seviyeye gelebileceğiniz bir eğitim serisidir. Eğitimler, Google Cloud teknolojisini ücretsiz bir şekilde uygulamalı olarak deneyimleyebileceğiniz Qwiklabs platformu üzerinden gerçekleşecek. Google Cloud Jam-a-thon, Qwiklabs turu ve sanal makine gibi temel konulardan başlayıp, ilerleyen haftalarda Data Engineer ve Cloud Engineer odaklı eğitimlerle devam edecek.

11 Ekim’de başlayıp 5 hafta sürecek olan Google Cloud Jam-a-thon, kariyer yolculuğunuzda size en çok faydayı sağlayabilmek için özenle seçilmiş, teori ve pratiği birleştiren 14 eğitimden oluşacak.

Eğitimleri başarıyla tamamlayarak hem Qwiklabs rozetleri hem de eğitim sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz.

Online olarak gerçekleşecek Google Cloud Jam-a-thon hakkında daha detaylı bilgi almak ve etkinliğe kayıt olmak için web sitesini inceleyebilirsiniz!

Bilgisayarla tanışması 2000'li yıllara dayanan yazar, 2007'de CHIP ve LEVEL dergilerinin yanında CHIP Online için de makaleler yazdı ve 2010'da Türkiye'nin en çok satan teknoloji dergisi CHIP'in Donanım Editörü oldu. Bu süre zarfında 1000'den fazla ürün incelemesi yapan Recep Baltaş, 2011 sonunda bu görevinden ayrılıp ASUS Türkiye'de Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Tam bir Technopat olan Baltaş'ın son durağı ise Technopat.net.