Anasayfa Haber Gigabyte Aorus Oyuncu Koltuğu Ortaya Çıktı

Gigabyte Aorus Oyuncu Koltuğu Ortaya Çıktı

Gigabyte, görünüşe göre ilk oyuncu koltuğunu tanıtmaya hazırlanıyor ve benzersiz bir tasarım benimsenmiş.

Gigabyte Almanya Twitter hesabı, şirket tarafından henüz duyurulmamış bir Aorus oyun koltuğunun görsellerini yayınladı. Muhtemelen bu Gigabyte’ın ilk oyuncu koltuğu olacak, ancak yeni tasarım şimdiye kadar gördüğümüz tüm oyuncu koltuklarından oldukça farklı görünüyor.

Koltukla ilgili fazla bilgi verilmedi, ancak yeni oyun koltuğunun konsol oyuncuları için tasarlandığı tahmin ediliyor. Gigabyte, iki tonlu basit bir siyah beyaz tasarım tercih etmiş ve oturma alanı kadife ile kaplanmış gibi görünüyor. Ayrıca montaj kolaylığı için iki bağlantı noktası sağlanmış ve herhangi bir ayar bölümü görünmüyor.

Gigabyte’ın yeni oyun koltuğunu ne zaman piyasaya süreceği bilinmiyor. Ancak bu paylaşımdan sonra kısa zaman içinde yeni bilgiler edinmeyi bekliyoruz. Gigabyte Almanya, bu benzersiz koltuğu “Profesyonel gibi oynayın, patron gibi oturun!” sloganıyla paylaştı.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.