Anasayfa Haber Back 4 Blood Dahil 10 Yeni Oyun DLSS Desteğine Kavuştu

Back 4 Blood Dahil 10 Yeni Oyun DLSS Desteğine Kavuştu

NVIDIA’nın süper örnekleme teknolojisi bu ay 10 yeni oyuna dahil oluyor.

NVIDIA’nın DLSS teknolojisi, yapay zekanın da yardımıyla birlikte oyunlarda yüksek görüntü kalitesi ve performans sunuyor. İşin iyi yanı ise bu teknoloji sürekli yeni oyunlara yayılmaya devam ediyor. Yeşil takım, son duyurusuyla birlikte DLSS özellikli oyunlar listesine Ekim ayındaki planları dahilinde 10 yeni oyun ekledi.

DLSS desteği alan yeni oyunlar arasında Back 4 Blood, Baldur’s Gate 3, Chivalry 2, Crysis Remastered Trilogy, Alan Wake Remastered, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, Sword ve Fairy 7, The Riftbreaker, F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch ve Swords of Legends Online yer alıyor.

NVIDIA, Shadow of the Tomb Raider’da %88’e varan ve Rise of the Tomb Raider’da %75’e varan FPS artışlarından bahsediyor. Baldur’s Gate 3 için yine %88’e varan artış potansiyeli var ve Back 4 Blood ile performansın %46 seviyesinde yukarı çıktığı görülüyor.

Son olarak, NVIDIA Game Ready 496.13 WHQL sürücüsü yayınlandı ve performans artışlarından faydalanmak için bu sürücüye geçebileceğinizi belirtelim.

NVIDIA DLSS Performans Artışları

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.