Anasayfa Haber Bülten Logitech G ve Riot Games’ten Yeni İşbirliği: League of Legends Koleksiyonu

Logitech G ve Riot Games’ten Yeni İşbirliği: League of Legends Koleksiyonu

League of Legends Koleksiyonu

Logitech G’nin çok sevilen G PRO X Oyun Kulaklığı, G PRO Wireless Mouse, G PRO Mekanik Oyun Klavyesi ve G840 XL Oyun Mouse Pad’inden oluşan yeni League of Legends koleksiyonuyla efsane oyunun tutkunlarına benzersiz bir deneyim vadediyor.

Logitech G, oyun tutkunlarının heyecanla takip ettiği League of Legends’ın yaratıcısı Riot Games işbirliğiyle Logitech G League of Legends Koleksiyonunu tanıttı. Oyunculara, Logitech G’den bekledikleri yüksek performansı fazlasıyla sunan yeni işbirliği kapsamındaki koleksiyonda, League of Legends tescilli Hextech görünümüyle tasarlanan Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı, G PRO Wireless Mouse, Logitech G PRO Mekanik Oyun Klavyesi ve Logitech G840 XL Oyun Mousepad’i yer alıyor.

Benzersiz Bir Koleksiyon

Logitech G CMO’su Peter Kingsley, “League of Legends gibi bir oyunu sevdiğinizde, sanki gerçek dünyanızmış gibi kendinizi oyuna kaptırırsınız. Profesyonel seviye ürünlerimizin ve teknolojilerimizin yer aldığı bu koleksiyonu, League of Legends ekibiyle birlikte, League of Legends’in ikonik Hextech tasarımlarıyla birleştirme fikrine dayanarak oluşturduk. Özel LOL renkleriyle kaplanmış kulaklık, klavye, mouse ve mousepad, üst seviye oyun deneyimi için tasarlanmış benzersiz bir koleksiyon oluşturuyor.” dedi.

Riot Games Tüketici Ürünleri Başkanı Ashley Maidy, “Logitech G ile işbirliğimizi sürdürmekten heyecan duyuyoruz. Oyuncu deneyimini geliştirme ve League of Legends koleksiyonunu hayata geçirme konusunda harika bir çalışma oldu. Profesyonellere yönelik bu yeni koleksiyon, League of Legends Hextech teknolojimizi şık performans odaklı ürünlere dönüştürerek her oyuncunun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.” dedi. 

Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı

Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı

Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı League of Legends versiyonu, League hayranlarına ilham vermek için geliştirildi ve turnuva düzeyinde rekabete uygun tasarlandı. Espor profesyonelleriyle birlikte tasarlanan ve PRO X teknolojisine dayanan kulaklık, iyi konfor ve dayanıklılık için birinci sınıf bir yapıya, başarılı ses iletişimi için Blue VO!CE teknolojisine ve yüksek netlik için 7.1 surround ses sistemine sahip.

Logitech G PRO Klavye

Logitech G PRO Klavye

Logitech G PRO Mekanik Oyun Klavyesi League of Legends versiyonu, düşük DPI mouse kullanımı için masa üzerinde alan yaratan, Tenkeyless bir tasarıma sahiptir. Dayanıklı GX Brown dokunsal anahtarlarıyla, yüksek ses çıkarmadan veya dikkat dağıtmadan, fark edilebilir bir geri bildirim sağlar. Bu klavye, programlanabilir LIGHTSYNC RGB ve yerleşik belleği ile oyuncuların turnuvalar için aydınlatma düzenini özelleştirmesine ve saklamasına olanak tanır.

Logitech G Pro Wireless Mouse

Logitech G Pro Wireless Mouse

Logitech G ürün yelpazesine PRO Wireless Mouse League of Legends sürümünü de ekledi. Bu kablosuz mouse LIGHTSPEED teknolojisine, piksel-hassas hedefleme için bir HERO 25K sensörüne ve 50 mm tıklama dayanıklılığına sahiptir. Dört çıkarılabilir yan tuş da dâhil olmak üzere 4/8 özelleştirilebilir tuşlarıyla G PRO kablosuz mouse, profesyonel düzeyde kontrol ve hassasiyet sunar.

Logitech G G840 XL Oyun Mouse Pad

Logitech G G840 XL Oyun Mouse Pad

Logitech G G840 XL Oyun Mouse Pad, adeta oyundaki Sihirdar Vadisini masanıza getirir ve koleksiyonu birbirine bağlar. 900 mm x 400 mm ebatlarındaki ekstra geniş yapısı maksimum oyun konfigürasyonu seçeneği sunarken sabit 3 mm yükseklik sağlar.

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.