Anasayfa Haber Metro İstanbul’da İnternet Erişimi Başladı!

Metro İstanbul’da İnternet Erişimi Başladı!

Metro İstanbul internet erişimi açıldı
Metro İstanbul internet erişimi açıldı

Metro İstanbul için müjdesi verilen internet erişimi sonunda başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Metro İstanbul bünyesinde uzunca süredir tartışılan Metro’lara internet bağlantısı için yeşil ışık yakılmıştı. Çalışmaların devam ettiği bilinirken, bugün müjdeli haber gün içinde İYİ Parti grubundan geldi.

Dr. Taylan Yıldız, bugün saat 14.59’da Metro’nun içerisinden paylaşımda bulunarak şu açıklamayı yaptı: “Sevgili İstanbullular, Şu an itibariyle metromuzun M2 hattında İnternet açıldı! Diğer hatlarda da yatırım planları çerçevesinde önümüzdeki zamanda açılacak. Başta Sn. Ekrem İmamoğlu olmak üzere, değerli meclisimiz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti grubumuza ve tüm emeği geçenlere teşekkürler. M2 hattındaki 48 trenden 31’inde erişim noktası mevcut. Bu hatta eklenen 17 trende de bu çalışma ivedilikle yapılacak.”

Çalışmaların devam ettiğini vurgulayan Yıldız, diğer metro hatları içinde çalışmaların olacağına gönderme yapmış oldu.

13 Kasım 2016 tarihinde ilk yazısını yayımlayan yazar, 26 Ekim 2020 tarihinde Technopat ailesine katıldı. Makale yazmaya çalışmakla birlikte nadiren haberlere de yönelebiliyor. Uzunca süre Technopat'ta kalmayı amaçlayan Cevat Emre, makaleler sayesinde her gün gelişiyor ve sizlere yeni konularda çözümler sunmayı amaçlıyor.